Beni Affet Ekranlara Veda Ediyor!

Star Tv’nin sevilen dizisi ‘Beni Affet’ ekranlara veda ediyor!!!

Beni Affet dizisi 2011 yılında Show Tv’de yayın hayatına başladı. Nusret Şenay; Ulviye Karaca; Mert Altınışık; Gaye Turgut; Murat Danacı; Şeyma Korkmaz; Özgün Çoban; Gamze İğdiroğlu; Ceren Yalazoğlu, İlkay Kayku, Kerem Poyraz Kayaalp; Elif Şanlı; Ötüken Hürmüzlü; Zeynep Yasa gibi hepsi tiyatro kökenli isimlerin yer aldığı dizi aldığı reytinglerle dikkat çekti.

 photo beniaffet.jpg

Sevilen dizi 101. Bölüm itibariyle Star Tv’ye transfer oldu. Beni Affet dizisi 5 Mart 2012 tarihinden itibaren Star Tv’de yayınlanmaya başladı. Yeni kanalında da çok sevilen dizi başarılı bir şekilde yayın hayatına devam etti.

 photo beniaffetstartv.jpg

Sekiz sezon boyunca Star Tv ekranlarında yayın hayatına devam eden diziden bir çok önemli oyuncu zamanla ayrıldı. Murat Danacı, Gaye Turgut, Mert Altınışık, Özgün Çoban, Gamze İğdiroğlu gibi dizinin çok önemli oyuncuları çeşitli zamanlarda diziden ayrıldı. Senaryoda yaşanan değişiklikler, eski karakterlerin yerinin dolmaması ve son olarak düşen reytinglerden sonra Beni Affet için yolun sonu göründü.

20

Yaklaşık 1500 bölüm yayınlanarak büyük bir başarı elde eden ve yıllarca ekranlarda kalmayı başaran Beni Affet dizisi 28 Aralık 2018 Cuma günü yayınlanacak 1477. bölümüyle ekranlara veda edecek.

5

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir