Survivor 2018 32. Bölüm Fragmanı (25 Mart 2018 Pazar / TV8)

Survivor 2018 32.Bölüm Fragmanı

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Survivor 2018 yarışması ve tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Tam Kadro Survivor 2018 All Star Takımı için tıklayın

Tam Kadro Survivor 2018 Gönüllüler Takımı için tıklayın

 

Survivor 2018

Yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği ekranların reyting rekortmeni yarışma programı Survivor 2018 başlıyor. TV8 ekranlarında yayınlanacak olan yarışma kıyasıya mücadelelere sahne olacak. Her geçen yıl daha zorlu yarışmaların yer aldığı Survivor bu sene de büyük ses getirecek isimlerle ekranlara gelecek.

Survivor 2018’de bu yıl All Star Survivor yarışmacıları ile gönüllüler takımı karşı karşıya geliyor. Yeni sezonda sporcu kökenli yarışmacıların dikkat çektiği programda iki takım da çok güçlü isimlerden oluşuyor.

Acun Ilıcalı All Star takımı için, “Son 10 yılın en güçlü takımı. Kadroda Survivor’da iz bırakmayan hiç kimse yok” derken, Gönüllüler takımı içinse “Aylar boyu yaptığımız seçmelerde teknik kapasiteleri çok yüksek Gönüllüler takımı” ifadelerini kullandı.

Genel afis

İşte kadrolar:

Survivor 2018 All Star Takımı: Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Sahra Işık, Nihat Doğan, Damla Can, Turabi Çamkıran, Sema Aydemir, Adem Kıllıççı, Nagihan Karadere, Ümit Karan

Survivor 2018 Gönüllüler Takımı: Gamze Aksu, Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt Baltacı, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Marcus, Hakan Hatipoğlu

Survivor 2018 ‘de bu yıl yeni kurallar da var:

– Önce ada konseyinden 1 elenme adayı çıkacak. Bireysel dokunulmazlıktan da 1 aday, üçüncü aday ise haftanın en iyi performans sergileyen yarışmacısının söyleyeceği isim olacak.

– Geçmiş yıllardaki gibi iki bireysel dokunulmazlık oyunu değil bir dokunulmazlık olacak ve akşamında ise elenme adayları belli olacak.

– Her hafta en iyiler oyunu erkekler ve kadınlar olarak iki kere oynanacak. Oyunun ödülü ada için olacak. Bu yarışı kazanan takımın adası daha iyi şartlara gelecek.

– Yakın dönemde iki takımada ikişer yarışmacı daha Survivor’a gelecek. Bunun amacı erkek-kadın dengesizliğini ayarlamak olacak.

Survivor heyecan dolu bölümleriyle TV8’de!!!

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir