Survivor 2017 Ünlüler Takımı Tanıtım Fragmanı

Survivor 2017 Ünlüler Takımı Tanıtım Fragmanı

 

Survivor 2017’de yarışacak olan ünlüler takımının kadrosu: Furkan Kızılay, İlhan Mansız, Serhat Akın, Seda Demir, Tarık Mengüç, Berna Öztürk, Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat), Sema Apak, Pınar Saka, Adem Kılıççı, Sabriye Şengül, Şahika Ercümen

İşte Survivor 2017 Ünlüler Takımı:

İlhan Mansız: Dünya Kupası ve Türkiye bir arada anıldığı zaman şüphesiz akla gelen ilk isimlerden biridir İlhan Mansız. 2002 Dünya Kupası Turnuvası’nda Türkiye’nin Dünya üçüncüsü olmasına büyük katkı sağlayan Mansız, Beşiktaş formasını da terleterek ismini siyah-beyazlı kulübün unutulmayanları arasına yazdırdı. Kazanmak için savaşmak gerek, savaşmak için savaşçı olmak gerek…” diyen efsane futbolcu, bu sefer de Survivor 2017’de başarısını ortaya koymaya çalışacak.

Adem Kılıççı: Türkiye’yi birçok turnuvada temsil ederek ülkemizi gururlandıran ve de başarısını kazandığı gümüş madalya ile taçlandıran Adem Kılıççı, Survivor 2017’nin bir diğer yarışmacısı. Yakışıklı boksör “Hayat bir boks maçı gibidir. Yenilgiyi düştüğünde değil, kalkamadığında yaşarsın! Şimdi yeni bir savaş başlıyor…” diyerek Survivor 2017’ye iddialı bir giriş yapıyor.

Serhat Akın: İsmi Fenerbahçe ile özdeşleşen ve efsane bir futbolcu haline gelen Serhat Akın’ı tanımayan yoktur herhalde. ‘Kadıköy Boğası’ lakaplı kariyerli futbolcu Survivor adasında yaşam savaşı verecek bir diğer yarışmacı. “Gönüllülerin gönlünde taht kurmaya gidiyorum; isteseler de istemeseler de” ifadeleriyle iddiasını ortaya koyan efsane futbolcu sabırsızlıkla 21 Ocak gününü bekliyor.

Berna Öztürk: DJ olarak tanınan ve Türkiye’nin popüler isimlerinden biri haline gelen Berna Öztürk de Dominik’te olacak. Başarılı DJ, “En güçlü ben olmayabilirim; ama en iyisini ben yaparım…” diyerek rakiplerine meydan okuyor.

Sedat Kapurtu: Çılgın Sedat lakaplı başarılı sanatçı Sedat Kapurtu’nun kalbi uzun sanat kariyerinin ardından şimdi de Survivor için atacak. İsmini duyurmuş başarlı sanatçı, ‘Çılgın’ lakabının hakkını vererek Survivor için şu ifadeleri kullanıyor: “”Kim daha çılgın göreceğiz! Ben mi, Survivor mı? Çıldırtırım, çıldırtacağım…”

Furkan Kızılay: Kendisini 2002 yılında ‘Çocuklar Duymasın’ dizisiyle tanımıştık. O dönemde dizideki ailenin en küçük bireyi olan ve afacan bir çocuğu canlandıran Furkan Kızılay, ‘Havuç’ karekteriyle hafızalara kazınmıştı. O çocuk artık büyüdü ve genç bir delikanlı oldu. “Bu sene çok farklı bir Survivor olacak. Gönüllüler duymasın!” diyen Kızılay, performansı en çok merak edilen yarışmacılardan…

2

Seda Demir: TV dizileri ve reklamlardan tanıdığımız Seda Demir, Survivor 2017’nin bir diğer yarışmacısı. “Kendine güvenmek insanın en büyük zaferidir! Neden olmasın…” sözleriyle iddiasını belirten güzel oyuncu, Ünlüler Takımı’da yer alıyor.

Tarık Mengüç: Mobilya tasarımcılığından sonra müzik kariyerine başlanayan Tarık Mengüç, şimdi de Türkiye’nin en zor yarışma programında başarıyı yakalayabilmek için kolları sıvadı. Şarkıcılığın yanında oyunculuk yeteneğiyle de ön plana çıkan Mengüç, Survivor 2017 öncesi şu ifadelere yer verdi: “Survivor’a savaşmaya gidiyorum. Güç demek Mengüç demek. Güç bende artık!”

Sema Apak: Sporcu kişiliğiyle adınadan söz ettiren Sema Apak, yurt içinde ve yurt dışında elde ettiği başarılarıyla hatırlanıyor. Atletik sporcu “Ben rakiplerimi düşünmem! Onlar beni düşünsün…” diyerek bu sefer de başarısını Survivor 2017’de ıspatlamak için ter dökecek.

Pınar Saka: Elde ettiği başarılarla kendini ıspatlayan bir diğer Survivor 2017 yarışmacısı da Pınar Saka. Kazandığı bronz madalya ile ismini duyuran Saka, Survivor 2017 için de oldukça iddialı. “Kazanmak için ne mi yaparım? Hayal bile edemezsiniz!” diyerek Survivor sahnesine hazır olduğunu gösteren başarılı sporcuyu Ünlüler Takımı’nda izleyeceğiz.

Şahika Ercümen: Türk serbest dalışçı ve sualtı hokeyi oyuncusu olarak her geçen gün başarısına başarı katan yetenekli sporcu sebest dalışta Türkiye rekorunu elinde bulundurmaktadır. Su altında en derine inen insan ünvanını alarak başarılarını taçlandıran genç sporcu, “Benim için zafer, derinliklerden geçer! Bu sefer nefesimi Survivor için tutacağım…” diyor.

Sabriye Şengül: Spor hayatına hentboll oynayarak başlayan Sabriye Şengül, daha sonra kickboks’la tanıştı. Boksta ve Kickboskta 3 Türkiye Şampiyonluğu olan Şengül’ün ayrıca K1 Dünya Karması şampiyonluğu da bulunuyor. “Survivor’ın kadın bir savaşçıya ihtiyacı vardı! İşte ben geldim…” diyen şampiyon ismi Ünlüler Takımı’nda izleyeceğiz.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir