Paramparça 71.Bölüm -Sezon Finali- Özeti (20 Haziran 2016 Pazartesi / Star Tv)

Paramparça Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Paramparça ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 photo 1_zpssiyewtdh.jpg

 

Paramparça 71.Bölüm Özeti

Maide Hanım ile Harun’un birlik olup, kendilerine tuzak kurduğuna inanan Dilara, Harun’u terk eder. Maide Hanım’ın arkasından iş çevirdiğini öğrenen Harun bunun hesabını soracaktır! Her şeyi geride bırakmak isteyen Candan, Ozan’a yurt dışına kaçmayı teklif eder.

Yeliz’in hamilelik baskısından ve Hazal’ın evlenme ısrarcılığından bunalan Özgür, bir kaçış planı ararken kendini daha büyük bir tehlike içinde bulacaktır. Özgür’ün evine yerleşmeye karar veren Hazal, Yeliz’in hamile olduğunu öğrenince kendisini kaybeder. Büyük kavga, hiç beklenmedik bir şekilde sonuçlanacak, herkesin kaderini değiştirecektir.

Cihan’ın tüm itirazlarına ve engellerine rağmen Cansu, Deniz’den ayrılmaz. Aşıklar, çareyi kaçıp evlenmekte bulur. Ancak nikah salonunda onları bekleyen sürpriz bir misafirleri vardır… Cansu’nun peşine düşen Rahmi Bey, yakın arkadaşı sandığı Çolak Burhan’ın gerçek kimliği ile yüzleşir. Ve Çolak Burhan, elinde ki en büyük kozu kullanır. Cihan’a kız kardeşinin ölümü ile ilgili yıllardır kendisinden saklanan gerçeği açıklar.

Paramparça 71.Bölüm Fragmanı için tıklayın

Yapım: Endemol Türkiye

Yapımcı: Hülya Vural, Gökhan Tatarer, H.Hakan Eren

Yönetmen: Cevdet Mercan

Senarist: Yıldız Tunç, Murat Lütfü, Metin Ali

Oyuncular: Nurgül Yeşilçay (Gülseren), Erkan Petekkaya (Cihan), Ebru Özkan (Dilara), Civan Canova (Rahmi), Cemal Hünal (Alper), Nursel Köse (Keriman), Güneş Emir (Solmaz), Tolga Tekin (Özkan), Alina Boz (Hazal), Leyla Tanlar (Cansu), Burak Tozkoparan (Ozan)

Konu: Beyazperdenin ve ekranların iki dev ismi Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya’yı bir araya getiren ve tutkulu bir aşkın konu edildiği dizi yeni sezonda Star’da yayınlanacak. Mütevazi şartlarda hayatını sürdüren Gülseren ve kentin en prestijli restoran zincirinin sahibi Cihan’ın sıradışı fakat olanaksız aşk hikâyeleri sezonun iddialı yapımları arasında yerini alacak.

Paramparça yeni bölümleriyle her Pazartesi akşamı Star Tv’de.

loading...

, , , , , , , , ,

Trackbacks/Pingbacks

  1. Paramparça 71.Bölüm -Sezon Finali- Fragmanı (20 Haziran 2016 Pazartesi / Star Tv) - 19 Haziran 2016

    […] Paramparça 71.Bölüm Özeti için tıklayın […]

Yorum Ekle