Anasayfa

No: 309 16.Bölüm Özeti (5 Ekim 2016 Çarşamba / Fox Tv)

No: 309 Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. No: 309 ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 photo afis_zpszm0gyzki.jpg

 

No: 309 16.Bölüm Özeti

Onur ve Pelinsu’nun bar çıkışı yakalanmaları ertesi gün manşet olur..

Haberleri gören Songül, Lale’nin etkilenmemesi için haberleri saklamaya karar verir.. Bu arada olayın iç yüzünü araştıran Songül, kızlarla işbirliği yapar.

Songül’ün gazabına uğrayan Onur ise Lale’yle aralarındaki ilişkinin bozulmasından korkar ve olanları anlatmak için doğru zamanı bekler..

No: 309 16.Bölüm Fragmanı için tıklayın

Yapım Şirketi: Gold Yapım

Yapımcı: Faruk Turgut

Senarist: Aslı Zengin, Banu Zengin

Yönetmen: Tolga Pulat

Oyuncular: Demet Özdemir, Furkan Palalı, Sumru Yavrucuk, Cihan Ercan, Özlem Tokaslan, Suat Sungur, Sevinç Erbulak, Beyti Engin

Dizinin Konusu: Dedesinden kalan mirası alabilmek için bir an evvel evlenmesi ve çocuk sahibi olması gereken Onur, annesinin zoru ile bir randevuya gider. Aynı gece başka biriyle buluşmak için o mekana gelmiş olan Lale, yanlışlıkla Onur’un masasına oturur. Kuzen Erol, Onur’un bu randevusunu sabote etmek için içkilerine ilaç katınca, belki hiç bir zaman bir araya gelmeyecek olan Lale ile Onur kendilerini kaybedip çılgın bir gece geçirirler. Ertesi sabah aynı yatakta 309 no’lu odada uyanan Onur ve Lale, aralarında bir şey geçmediğini düşünüp birbirlerini bir daha görmemek üzere otelden ayrılırlar. Üç ay sonra Onur annesinin istediği kızla nişanlanırken, Lale ise hiç tanımadığı bir adamdan hamile olduğunu öğrenir.

No: 309 yeni bölümleriyle her Çarşamba akşamı Fox Tv’de.

, , , , , , , , , ,

Trackbacks/Pingbacks

  1. No: 309 16.Bölüm Fragmanı (5 Ekim 2016 Çarşamba / Fox Tv) - 03 Ekim 2016

    […] No: 309 16.Bölüm Özeti için tıklayın […]

  2. No: 309 17.Bölüm Fragmanı (12 Ekim 2016 Çarşamba / Fox Tv) - 06 Ekim 2016

    […] No: 309 16.Bölüm Özeti için tıklayın […]

Yorum Ekle

Powered by WordPress. Designed by WooThemes

Facebook'da Bizi Takip Edin!