Kurtlar Vadisi Pusu 264.Bölüm Fragmanı (Eylül’de Kanal D’de) | BayDizi.com

Anasayfa

Kurtlar Vadisi Pusu 264.Bölüm Fragmanı (Eylül’de Kanal D’de)

Kurtlar Vadisi Pusu 264.Bölüm Fragmanı

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Kurtlar Vadisi Pusu ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Yönetmen: Doğan Ümit Karaca

Yapımcı: Pana Film

Senaryo: Pana Yazım Grubu

Oyuncular: Polat Alemdar(Necati Şaşmaz), Cahit (Cahit Kayaoğlu), Leyla Türkmen(Ayşe Çiğdem Batur), Akif (Ali Buhara Mete), Güllü Erhan(Erhan Ufak), Safiye Karahanlı (Gaye Gürsel), Sagir (Tuncer Salman), Pusat(Görkem Sevindik), Baltazar(Murat Aydın), Settar Zazaoğlu (Cengiz Sezici), Can(Kaan Girgin)

Dizinin Konusu: Kurtlar Vadisi Pusu, ilk üç sezon boyunca küresel güçlerin iç temsilcileri üzerinde yoğunlaşmış ve Polat Alemdar ve ekibi bu iç düşmanlar ile mücadele etmiştir. Dizi, dördüncü sezondan itibaren küresel güçlerin ana aktörlerine yoğunlaşmış, dizide yabancı istihbarat servisleri, yabancı ajanlar yer almış ve bu kişilerle mücadele verilmiştir. Suriye meselesine de yer verilmiştir. Tema değişiklikleri gereği karakterlerin büyük bir kısmı yenilenmiştir. Sekizinci ve dokuzuncu sezonlarda ise küresel güçler ile bölgesel güçler arasındaki çatışmalar konu edinilmiş, dizi daha karamsar bir havaya girmiştir. Özellikle dizinin bel kemiğini oluşturan Alemdar ve ekibi, çeşitli misyonlar için dağılmışlar ve dizinin seyri değişmiştir.

Polat Alemdar, kendisine kurulan kirli komployu bozmaya kararlıdır. Bu uğurda tüm dostları ve kuşkusuz KGT ekibi yanındadır. Fakat bu kez, fedakarlıkları da büyük olacaktır.

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümleriyle her Perşembe akşamı Kanal D’de.

, , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle

Powered by WordPress. Designed by WooThemes