Kiralık Aşk 51.Bölüm Özeti (17 Haziran 2016 Cuma / Star Tv)

Kiralık Aşk Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Kiralık Aşk ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 photo 6_zpsoofgyon0.jpg

 

Kiralık Aşk 51.Bölüm Özeti

Büyük ayrılık kapıda! Aşıklar paramparça. Yüzükler atıldı. Peki şimdi ne olacak? Defne her şeyi geride bırakıp gitmeye karar veriyor.

Ömer Defne’nin yokluğunda, hiç bilmediği gerçeklerle yüzleşiyor. Neriman’ın beklenmedik hamlesi aşıkları bir araya getirebilecek mi?

Sadri Usta’nın Ömer’e anlattığı büyük sır ne? Ömer’le aynı dertten muzdarip olan Sinan, Yasemin’le barışmak için kimden medet umuyor? Ve nihayet Ömer kararını veriyor. Ayrılık da sevdaya dahil mi?

Kiralık Aşk 51.Bölüm Fragmanı için tıklayın

Yapımcı: Ortaks Yapım

Senaryo: Meriç Acemi

Yönetmen: Metin Balekoğlu

Oyuncular: Elçin Sangu (Defne) Barış Arduç (Ömer), Salih Bademci (Sinan), Sinem Öztürk (Yasemin), Levent Ülgen (Necmi), Nergis Kumbasar (Neriman), Ferdi Merter (Hulusi), Hikmet Körmükçü ( Türkan), Kerem Fırtına ( İsmail), Melisa Giz Cengiz ( Esra), Sanem Yeles( Nihan),Onur Büyüktopçu (Koray), Osman Akça (Serdar),Ender Sakallı (Vedat),Hande Ağaoğlu(Mine),İsmail Karagöz (Şükrü)

Dizinin Konusu: Abisi yüzünden başı derde giren Defne, borç batağına saplanır ve çaresiz kalır. Tam da ne yapacağını bilemez haldeyken, bir mucize kapısını çalar: Entrikalar kraliçesi Neriman ve kocası Necmi yeğenleri Ömer ile yakınlaşıp kendisine aşık etmesi için bir kız aramaktadır. Amaçları Ömer’i evlendirip, karşılığında Necmi’ nin babası Hulusi Bey’ in vaat ettiği köşke konmaktır. Neriman, Defne’ yi bulur ve onu Ömer için hazırlayıp, bildiği herşeyi öğretecektir.

Ömer, çok etkileyici fakat bir o kadar da zor bir adamdır. Defne, bu görevin altından kalkabilecek midir? Defne hala başına gelen bu mucizeye inanamaktadır. Oysa aşk mucizenin ta kendisidir.

Kiralık Aşk yeni bölümleriyle her Cuma akşamı Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , ,

Trackbacks/Pingbacks

 1. Kiralık Aşk 51.Bölüm Fragmanı (17 Haziran 2016 Cuma / Star Tv) - 14 Haziran 2016

  […] Kiralık Aşk 51.Bölüm Özeti için tıklayın […]

 2. Kiralık Aşk 52.Bölüm -Sezon Finali- Fragmanı (24 Haziran 2016 Cuma / Star Tv) - 21 Haziran 2016

  […] Kiralık Aşk 51.Bölüm Özeti için tıklayın […]

 3. Kiralık Aşk 2.Sezon Tanıtım Fragmanı (23 Eylül 2016 Cuma / Star Tv) - 01 Eylül 2016

  […] Kiralık Aşk 51.Bölüm Özeti için tıklayın […]

 4. Kiralık Aşk 53.Bölüm Fragmanı (23 Eylül 2016 Cuma / Star Tv) - 08 Eylül 2016

  […] Kiralık Aşk 51.Bölüm Özeti için tıklayın […]

 5. Kiralık Aşk 53.Bölüm 2.Fragmanı (23 Eylül 2016 Cuma / Star Tv) - 17 Eylül 2016

  […] Kiralık Aşk 51.Bölüm Özeti için tıklayın […]

Yorum Ekle