Kiralık Aşk 30.Bölüm Özeti (22 Ocak 2016 Cuma / Star Tv)

Kiralık Aşk Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Kiralık Aşk ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 photo 6_zpsoofgyon0.jpg

 

Kiralık Aşk 30.Bölüm Özeti

En ihtiyaç duydukları anda yolları kesişen Ömer ve Defne, tam da başlarına düşen bu aşk yıldızının altında geçmişe gidiyor! Onları bugüne taşıyan kendi hikayelerinde, bizi yine büyük sürprizler bekliyor!

Hayatımız boyunca aşkı kaç kere ıskalayabiliriz? Peki o, her ne olursa olsun doğru zamanı bekleyip bizi bulur mu?

Kiralık Aşk’ta anlatılmayanları görmeye hazır olun!

Herkesin kendi savaşına tanık olacağımız bu büyülü geçmiş masalı, hepimizi çok şaşırtacak! Ömer ve Defne, aşkın tarihini yazmak için bir araya geliyor!

Kiralık Aşk 30.Bölüm Fragmanı için tıklayın

Yapımcı: Ortaks Yapım

Senaryo: Meriç Acemi

Yönetmen: Metin Balekoğlu

Oyuncular: Elçin Sangu (Defne) Barış Arduç (Ömer), Salih Bademci (Sinan), Sinem Öztürk (Yasemin), Levent Ülgen (Necmi), Nergis Kumbasar (Neriman), Ferdi Merter (Hulusi), Hikmet Körmükçü ( Türkan), Kerem Fırtına ( İsmail), Melisa Giz Cengiz ( Esra), Sanem Yeles( Nihan),Onur Büyüktopçu (Koray), Osman Akça (Serdar),Ender Sakallı (Vedat),Hande Ağaoğlu(Mine),İsmail Karagöz (Şükrü)

Dizinin Konusu: Abisi yüzünden başı derde giren Defne, borç batağına saplanır ve çaresiz kalır. Tam da ne yapacağını bilemez haldeyken, bir mucize kapısını çalar: Entrikalar kraliçesi Neriman ve kocası Necmi yeğenleri Ömer ile yakınlaşıp kendisine aşık etmesi için bir kız aramaktadır. Amaçları Ömer’i evlendirip, karşılığında Necmi’ nin babası Hulusi Bey’ in vaat ettiği köşke konmaktır. Neriman, Defne’ yi bulur ve onu Ömer için hazırlayıp, bildiği herşeyi öğretecektir.

Ömer, çok etkileyici fakat bir o kadar da zor bir adamdır. Defne, bu görevin altından kalkabilecek midir? Defne hala başına gelen bu mucizeye inanamaktadır. Oysa aşk mucizenin ta kendisidir.

Kiralık Aşk yeni bölümleriyle her Cuma akşamı Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , ,

Trackbacks/Pingbacks

  1. Kiralık Aşk 30.Bölüm Fragmanı (22 Ocak 2016 Cuma / Star Tv) - 19 Ocak 2016

    […] Kiralık Aşk 30.Bölüm Özeti için tıklayın […]

  2. Kiralık Aşk 31.Bölüm Fragmanı (29 Ocak 2016 Cuma / Star Tv) - 26 Ocak 2016

    […] Kiralık Aşk 30.Bölüm Özeti için tıklayın […]

Yorum Ekle