Kiralık Aşk 24.Bölüm Özeti (4 Aralık 2015 Cuma / Star Tv)

Kiralık Aşk Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Kiralık Aşk ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 photo 6_zpsoofgyon0.jpg

 

Kiralık Aşk 24.Bölüm Özeti

Ayrılık sonrası yeni kararlar alan Ömer’i, Passionis’le ilgili çok zorlu bir sınav bekliyor! Ömer, bu işin altından Defnesiz kalkabilecek mi?

Kendi sade yaşantısına dönen Defne’nin peşini sürprizler bırakmıyor! Bir anda kendini Ömer’in karşısında bulan Defne, aşkına yenik düşecek mi?

Yasemin’in yepyeni bir hazırlığı var! Passionis’in yıkılmaz tahtını alabilecek mi?

Deniz Tranba, etkili bir yumrukla tekrar oyuna giriyor! Kiralık Aşk’ta şirketlerin savaşı başlıyor!

Kiralık Aşk 24.Bölüm Fragmanı için tıklayın

Yapımcı: Ortaks Yapım

Senaryo: Meriç Acemi

Yönetmen: Metin Balekoğlu

Oyuncular: Elçin Sangu (Defne) Barış Arduç (Ömer), Salih Bademci (Sinan), Sinem Öztürk (Yasemin), Levent Ülgen (Necmi), Nergis Kumbasar (Neriman), Ferdi Merter (Hulusi), Hikmet Körmükçü ( Türkan), Kerem Fırtına ( İsmail), Melisa Giz Cengiz ( Esra), Sanem Yeles( Nihan),Onur Büyüktopçu (Koray), Osman Akça (Serdar),Ender Sakallı (Vedat),Hande Ağaoğlu(Mine),İsmail Karagöz (Şükrü)

Dizinin Konusu: Abisi yüzünden başı derde giren Defne, borç batağına saplanır ve çaresiz kalır. Tam da ne yapacağını bilemez haldeyken, bir mucize kapısını çalar: Entrikalar kraliçesi Neriman ve kocası Necmi yeğenleri Ömer ile yakınlaşıp kendisine aşık etmesi için bir kız aramaktadır. Amaçları Ömer’i evlendirip, karşılığında Necmi’ nin babası Hulusi Bey’ in vaat ettiği köşke konmaktır. Neriman, Defne’ yi bulur ve onu Ömer için hazırlayıp, bildiği herşeyi öğretecektir.

Ömer, çok etkileyici fakat bir o kadar da zor bir adamdır. Defne, bu görevin altından kalkabilecek midir? Defne hala başına gelen bu mucizeye inanamaktadır. Oysa aşk mucizenin ta kendisidir.

Kiralık Aşk yeni bölümleriyle her Cuma akşamı Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , ,

Trackbacks/Pingbacks

  1. Kiralık Aşk 24.Bölüm Fragmanı (4 Aralık 2015 Cuma / Star Tv) - 01 Aralık 2015

    […] Kiralık Aşk 24.Bölüm Özeti için tıklayın […]

  2. Kiralık Aşk 24.Bölüm 2.Fragmanı (4 Aralık 2015 Cuma / Star Tv) - 02 Aralık 2015

    […] Kiralık Aşk 24.Bölüm Özeti için tıklayın […]

  3. Kiralık Aşk 25.Bölüm Fragmanı (11 Aralık 2015 Cuma / Star Tv) - 04 Aralık 2015

    […] Kiralık Aşk 24.Bölüm Özeti için tıklayın […]

Yorum Ekle