Kiralık Aşk 21.Bölüm Özeti (13 Kasım 2015 Cuma / Star Tv)

Kiralık Aşk Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Kiralık Aşk ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 photo 6_zpsoofgyon0.jpg

 

Kiralık Aşk 21.Bölüm Özeti

Ömer ve Defne aşkı doruklarda.. Peki her şey yolunda gidecek mi? Defne, Ömer’in evlilik teklifini her şeye rağmen kabul edecek mi? Aşk galip gelecek mi…?

Deniz’in Passionis için yeni planları var! Fakat bu yolda ona yeni bir işbirlikçi lazım. Deniz, amacına ulaşabilecek mi?

Sude, Sinan’ı kendi tarafına çekmek için elinden geleni yaptı! Şimdi ise elindeki kartlar onu Helen’e götürüyor! Sude, Helen’in Defne olduğunu öğrenecek mi?

Kiralık Aşk 21.Bölüm Fragmanı için tıklayın

Yapımcı: Ortaks Yapım

Senaryo: Meriç Acemi

Yönetmen: Metin Balekoğlu

Oyuncular: Elçin Sangu (Defne) Barış Arduç (Ömer), Salih Bademci (Sinan), Sinem Öztürk (Yasemin), Levent Ülgen (Necmi), Nergis Kumbasar (Neriman), Ferdi Merter (Hulusi), Hikmet Körmükçü ( Türkan), Kerem Fırtına ( İsmail), Melisa Giz Cengiz ( Esra), Sanem Yeles( Nihan),Onur Büyüktopçu (Koray), Osman Akça (Serdar),Ender Sakallı (Vedat),Hande Ağaoğlu(Mine),İsmail Karagöz (Şükrü)

Dizinin Konusu: Abisi yüzünden başı derde giren Defne, borç batağına saplanır ve çaresiz kalır. Tam da ne yapacağını bilemez haldeyken, bir mucize kapısını çalar: Entrikalar kraliçesi Neriman ve kocası Necmi yeğenleri Ömer ile yakınlaşıp kendisine aşık etmesi için bir kız aramaktadır. Amaçları Ömer’i evlendirip, karşılığında Necmi’ nin babası Hulusi Bey’ in vaat ettiği köşke konmaktır. Neriman, Defne’ yi bulur ve onu Ömer için hazırlayıp, bildiği herşeyi öğretecektir.

Ömer, çok etkileyici fakat bir o kadar da zor bir adamdır. Defne, bu görevin altından kalkabilecek midir? Defne hala başına gelen bu mucizeye inanamaktadır. Oysa aşk mucizenin ta kendisidir.

Kiralık Aşk yeni bölümleriyle her Cuma akşamı Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , ,

Trackbacks/Pingbacks

 1. Kiralık Aşk 21.Bölüm Fragmanı (13 Kasım 2015 Cuma / Star Tv) - 10 Kasım 2015

  […] Kiralık Aşk 21.Bölüm Özeti için tıklayın […]

 2. Kiralık Aşk 21.Bölüm 2.Fragmanı (13 Kasım 2015 Cuma / Star Tv) - 10 Kasım 2015

  […] Kiralık Aşk 21.Bölüm Özeti için tıklayın […]

 3. Kiralık Aşk 22.Bölüm Fragmanı (20 Kasım 2015 Cuma / Star Tv) - 13 Kasım 2015

  […] Kiralık Aşk 21.Bölüm Özeti için tıklayın […]

 4. Kiralık Aşk 22.Bölüm 2.Fragmanı (20 Kasım 2015 Cuma / Star Tv) - 16 Kasım 2015

  […] Kiralık Aşk 21.Bölüm Özeti için tıklayın […]

Yorum Ekle