Kiralık Aşk 15.Bölüm Özeti (2 Ekim 2015 Cuma / Star Tv)

Kiralık Aşk Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Kiralık Aşk ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 photo 6_zpsoofgyon0.jpg

 

Kiralık Aşk 15.Bölüm Özeti

Defne her şeyi anlatmaya karar verdi! Neriman’ın oyunundan ancak böyle sıyrılabilir. Ömer’in kalbi paramparça, aklı sorularla dolu… Birlikte bu açmazdan çıkabilecekler mi? Yeniden birlikte olmanın yolunu bulabilecekler mi?

Defne, Ömer’in peşinde… Eninde sonunda kendisini dinlemeye ikna edecek. Bu arada Deniz geliyor. Hem de gümbür gümbür! Büyük bir savaş başlayacak! Sinan’ın, Yasemin’in, Necmi’nin ve en önemlisi Defne’nin tarafını seçmesi lazım.

Sude ise gelişiyle bütün dinamikleri alt üst ediyor. Arkasında sırlarla, sorulacak hesaplarla çıkıp geliyor.

İsmail’in Yasemin’le ilişkisi, şok bir gelişmeyle birden bire yön değiştiriyor. Yasemin, İsmail’i çok ama çok şaşırtıyor.

Defne Ömer’siz, Ömer Defne’siz yapamıyor. Aşk, onları yeniden bağlayacak ama nasıl?

Kiralık Aşk 15.Bölüm Fragmanı için tıklayın

Yapımcı: Ortaks Yapım

Senaryo: Meriç Acemi

Yönetmen: Metin Balekoğlu

Oyuncular: Elçin Sangu (Defne) Barış Arduç (Ömer), Salih Bademci (Sinan), Sinem Öztürk (Yasemin), Levent Ülgen (Necmi), Nergis Kumbasar (Neriman), Ferdi Merter (Hulusi), Hikmet Körmükçü ( Türkan), Kerem Fırtına ( İsmail), Melisa Giz Cengiz ( Esra), Sanem Yeles( Nihan),Onur Büyüktopçu (Koray), Osman Akça (Serdar),Ender Sakallı (Vedat),Hande Ağaoğlu(Mine),İsmail Karagöz (Şükrü)

Dizinin Konusu: Abisi yüzünden başı derde giren Defne, borç batağına saplanır ve çaresiz kalır. Tam da ne yapacağını bilemez haldeyken, bir mucize kapısını çalar: Entrikalar kraliçesi Neriman ve kocası Necmi yeğenleri Ömer ile yakınlaşıp kendisine aşık etmesi için bir kız aramaktadır. Amaçları Ömer’i evlendirip, karşılığında Necmi’ nin babası Hulusi Bey’ in vaat ettiği köşke konmaktır. Neriman, Defne’ yi bulur ve onu Ömer için hazırlayıp, bildiği herşeyi öğretecektir.

Ömer, çok etkileyici fakat bir o kadar da zor bir adamdır. Defne, bu görevin altından kalkabilecek midir? Defne hala başına gelen bu mucizeye inanamaktadır. Oysa aşk mucizenin ta kendisidir.

Kiralık Aşk yeni bölümleriyle her Cuma akşamı Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , ,

Trackbacks/Pingbacks

 1. Kiralık Aşk 15.Bölüm Fragmanı (2 Ekim 2015 Cuma / Star Tv) - 29 Eylül 2015

  […] Kiralık Aşk 15.Bölüm Özeti için tıklayın […]

 2. Kiralık Aşk 15.Bölüm 2.Fragmanı (2 Ekim 2015 Cuma / Star Tv) - 29 Eylül 2015

  […] Kiralık Aşk 15.Bölüm Özeti için tıklayın […]

 3. Kiralık Aşk 16.Bölüm Fragmanı (9 Ekim 2015 Cuma / Star Tv) - 02 Ekim 2015

  […] Kiralık Aşk 15.Bölüm Özeti için tıklayın […]

 4. Kiralık Aşk 16.Bölüm 2.Fragmanı (9 Ekim 2015 Cuma / Star Tv) - 05 Ekim 2015

  […] Kiralık Aşk 15.Bölüm Özeti için tıklayın […]

Yorum Ekle