Kara Sevda 5.Bölüm Özeti (11 Kasım 2015 Çarşamba / Star Tv)

Kara Sevda Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Kara Sevda ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 photo 18_zpsogoztuyn.jpg

 

Kara Sevda 5.Bölüm Özeti

Kemal’in, Nihan’ın atölyesinde olduğunu öğrenen Emir, yeni planlarını devreye sokar. Bu planlar, yaşanacak büyük olayların habercisidir.

Nihan’ın Kemal’le görüşmesinin ardından, Emir’le aralarındaki ipler iyice gerilir. Emir’in Nihan’a koyduğu keskin sınırlar, Nihan’ı geri dönüşü olmayan bir yola sokar. Nihan’ın buna rağmen alacağı karar, Kemal’i bir kez daha Emir’in hedefi haline getirir.

Emir’in tehditlerine daha fazla boğun eğmek istemeyen Önder, çıkış yolu arar. Girdiği riskli araştırmada buldukları, Önder için yeni soruların başlangıcıdır.

Kemal Nihan’dan uzak durma kararı almışken, Nihan’ı hayatının tam ortasında bulur. Nihan’ın emrivakisi, Kemal’in elini kolunu bağlayacaktır. Asu ise Nihan’ın Kemal’e yaklaşmasının ne kadar tehlikeli olduğunu sezer. Nihan’ı hayatlarından uzaklaştırmak için oyunlarına başlar. Asu’nun hamlelerine Nihan güzel bir dersle karşılık verir.

Zeynep’e kaydolduğu ajanstan yeni bir iş teklifi gelir. Bu teklifle Zeynep’in hayatı hiç tahmin etmediği bir dönemece girer. Öte yandan Ozan, Zeynep’le arkadaşlığını ilerletmek için adım atar.

Emir, Kemal’le olan savaşını, onun en hassas olduğu yere taşır. Artık Kemal için de Emir’le olan savaşının kuralı değişecektir.

Kara Sevda 5.Bölüm Fragmanı için tıklayın

Yapımcı: Ay Yapım

Senaryo: Anıl Eke, Özlem Yılmaz

Yönetmen: Hilal Saral

Oyuncular: Burak Özçivit, Neslihan Atagül

Dizinin Konusu: Dizi uzak dünyaların insanları Kemal (Burak Özçivit) ile Nihan’ın (Neslihan Atagül) mucizevi aşk hikayesini konu alacak.

Kara Sevda yeni bölümleriyle her Çarşamba akşamı Star Tv’de.

, , , , , , , , , ,

Trackbacks/Pingbacks

 1. Kara Sevda 5.Bölüm Fragmanı (11 Kasım 2015 Çarşamba / Star Tv) - 09 Kasım 2015

  […] Kara Sevda 5.Bölüm Özeti için tıklayın […]

 2. Kara Sevda 5.Bölüm 2.Fragmanı (11 Kasım 2015 Çarşamba / Star Tv) - 09 Kasım 2015

  […] Kara Sevda 5.Bölüm Özeti için tıklayın […]

 3. Kara Sevda 6.Bölüm Fragmanı (18 Kasım 2015 Çarşamba / Star Tv) - 12 Kasım 2015

  […] Kara Sevda 5.Bölüm Özeti için tıklayın […]

 4. Kara Sevda 6.Bölüm 2.Fragmanı (18 Kasım 2015 Çarşamba / Star Tv) - 15 Kasım 2015

  […] Kara Sevda 5.Bölüm Özeti için tıklayın […]

Yorum Ekle