Kara Sevda 34.Bölüm Özeti (8 Haziran 2016 Çarşamba / Star Tv)

Kara Sevda Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Kara Sevda ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 photo 18_zpsogoztuyn.jpg

 

Kara Sevda 34.Bölüm Özeti

Asu’nun, Emir’in elinden kurtulmak için ortaya attığı sırrın şiddeti, daha ilk anda tahmin edemediği bir boyuta ulaşır. Nihan, sevdiği adamın canı için hayatının en zor kararını verir. Kemal, Emir ve Nihan’la geri dönüşü olmayan bir yüzleşme yaşar. Bu yüzleşmenin en büyük kaybedeni Nihan olacaktır.

Kemal’in öfkesi Asu’nun bütün çabalarına rağmen dinmez. Zeynep, Kemal’i karşısında bulduğunda büyük bir sınav verir. Öte yandan Nihan’la Emir arasındaki hesaplaşma Ozan’a kadar uzanır. Sarsılan dengeler, Emir’i bütün sorunlarını çözecek yepyeni ve büyük bir plan yapmaya iter ve Asu’yla yeni bir pazarlık masasına oturur. Ozan ise Zeynep’in yönlendirmeleriyle hayatının en yanlış kararını alır.

Kemal’le Nihan arasında, Nihan’ın Emir’e dönüşüyle başlayan kırılma, yaşayacakları son olayla büyük bir uçuruma dönüşür. Nihan’ı hayatından kazıyıp atma zamanı gelmiştir. Kemal, Asu’nun hayatıyla ilgili büyük bir savaş verdiğinden habersiz, geleceğini Asu’yla birlikte kurmaya karar verir.

Nihan bu haberi aldığında yüreğinin ağrısı taşıyamayacağı kadar ağırdır. Aldığı nefes bile içinde başlayan yangına rüzgar olur. Kemal’le Nihan karşı karşıya geldiğindeyse iki kara sevdalı kalplerindeki aşka rağmen birbirlerinden çok uzak iki noktadadır.

Emir, büyük planını noktalayabilmek için Kemal’in nişan gecesinde son bir adım atmalıdır. Asu, en mutlu gününde Emir’in gölgesini üstünde hissederken; Kemal ise Asu’yla nişanlanmadan önce Nihan’la bir araya gelir. Birbirlerine veda ettiklerini düşünseler de, kaderleri onları asla koparmayacaktır.

Kemal’le Asu’nun nişan gecesi, Kemal’le Nihan’ın kara sevdasına bir düğüm daha atarken; büyük bir fırtınanın yaklaştığını haber eden rüzgar çoktan başlamıştır.

Kara Sevda 34.Bölüm Fragmanı için tıklayın

Yapımcı: Ay Yapım

Senaryo: Anıl Eke, Özlem Yılmaz

Yönetmen: Hilal Saral

Oyuncular: Burak Özçivit, Neslihan Atagül

Dizinin Konusu: Dizi uzak dünyaların insanları Kemal (Burak Özçivit) ile Nihan’ın (Neslihan Atagül) mucizevi aşk hikayesini konu alacak.

Kara Sevda yeni bölümleriyle her Çarşamba akşamı Star Tv’de.

, , , , , , , , , ,

Trackbacks/Pingbacks

 1. Kara Sevda 34.Bölüm Fragmanı (8 Haziran 2016 Çarşamba / Star Tv) - 07 Haziran 2016

  […] Kara Sevda 34.Bölüm Özeti için tıklayın […]

 2. Kara Sevda 35.Bölüm -Sezon Finali- Fragmanı (15 Haziran 2016 Çarşamba / Star Tv) - 12 Haziran 2016

  […] Kara Sevda 34.Bölüm Özeti için tıklayın […]

 3. Kara Sevda 2.Sezon Tanıtım Fragmanı (21 Eylül 2016 Çarşamba / Star Tv) - 02 Eylül 2016

  […] Kara Sevda 34.Bölüm Özeti için tıklayın […]

 4. Kara Sevda 36.Bölüm Fragmanı (21 Eylül 2016 Çarşamba / Star Tv) - 09 Eylül 2016

  […] Kara Sevda 34.Bölüm Özeti için tıklayın […]

 5. Kara Sevda 37.Bölüm Fragmanı (28 Eylül 2016 Çarşamba / Star Tv) - 22 Eylül 2016

  […] Kara Sevda 34.Bölüm Özeti için tıklayın […]

 6. Kara Sevda 37.Bölüm 2.Fragmanı (28 Eylül 2016 Çarşamba / Star Tv) - 26 Eylül 2016

  […] Kara Sevda 34.Bölüm Özeti için tıklayın […]

Yorum Ekle