Kara Sevda 14.Bölüm Özeti (20 Ocak 2016 Çarşamba / Star Tv)

Kara Sevda Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Kara Sevda ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 photo 18_zpsogoztuyn.jpg

 

Kara Sevda 14.Bölüm Özeti

Nihan Kemal’e kendini Emir’le olan evliliğine bağlayan bütün gerçekleri anlatır. Kemal, Nihan’ı adalete sığınması için ikna etmeye çalışır. Nihan Ozan’ın hapse girmeye dayanamayacağını söylerek reddeder. Kemal’e bu işin peşini bırakmasını ve bütün olanları onun da kabullenmesini söyler. Kemal’i elinde sakladığı bir sürprizle buna ikna etse de, Kemal, cinayet gecesindeki bazı boşlukları farkeder ve Nihan’dan habersiz “o gece”nin peşine düşer.

Nihan, ailesiyle Leyla üzerinden bir yüzleşme ve kopuş yaşar. Biraz uzaklaşma isteğiyle Leyla’nın evine gittiğinde, hem Leyla’yla, hem de oraya habersiz gelen Kemal’le çok özel bir gece yaşar.

Emir, emniyetteki sorgusundan nüfuzu ve aldığı tedbirlerle kurtulsa da, artık dokunulmaz olmadığı gerçeğiyle sarsılır. Kemal’e saldırılarını yoğunlaştırır. Kemal’in çevresindeki herkese yönelik yıpratıcı ve kendine bağlayıcı planlar yapmaya girişir.

Emir, Kemal’le birlikte iş yapmamaya da kararlıdır ve Kemal’i hiç beklemediği bir yerden vurur. Kemal hazırlıksız olsa da, süreci kendine çevirmek için her yolu denemeye hazırdır.

Emir, en büyük kozu Zeynep üstünden Kemal’e en ağır darbesini indirmek için harekete geçer. Zeynep’in ise Emir’e güveni tamdır. Kemal, “o gece”yle ilgili çok hayati bir bilgiye ulaşır. Bu bilgi, Nihan’ın hayatını tamamen değiştirebilecek bir bilgidir.

Kara Sevda 14.Bölüm Fragmanı için tıklayın

Yapımcı: Ay Yapım

Senaryo: Anıl Eke, Özlem Yılmaz

Yönetmen: Hilal Saral

Oyuncular: Burak Özçivit, Neslihan Atagül

Dizinin Konusu: Dizi uzak dünyaların insanları Kemal (Burak Özçivit) ile Nihan’ın (Neslihan Atagül) mucizevi aşk hikayesini konu alacak.

Kara Sevda yeni bölümleriyle her Çarşamba akşamı Star Tv’de.

, , , , , , , , , ,

Trackbacks/Pingbacks

 1. Kara Sevda 14.Bölüm Fragmanı (20 Ocak 2016 Çarşamba / Star Tv) - 18 Ocak 2016

  […] Kara Sevda 14.Bölüm Özeti için tıklayın […]

 2. Kara Sevda 14.Bölüm 2.Fragmanı (20 Ocak 2016 Çarşamba / Star Tv) - 18 Ocak 2016

  […] Kara Sevda 14.Bölüm Özeti için tıklayın […]

 3. Kara Sevda 15.Bölüm Fragmanı (27 Ocak 2016 Çarşamba / Star Tv) - 21 Ocak 2016

  […] Kara Sevda 14.Bölüm Özeti için tıklayın […]

 4. Kara Sevda 15.Bölüm 2.Fragmanı (27 Ocak 2016 Çarşamba / Star Tv) - 23 Ocak 2016

  […] Kara Sevda 14.Bölüm Özeti için tıklayın […]

Yorum Ekle