Anasayfa

Türk Malı 4. Bölüm Fragmanı (18 Haziran 2017 Pazar / Star Tv)

Türk Malı 4. Bölüm Fragmanı

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Türk Malı ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Yapım: Süreç Film

Yapımcı: Ali Gündoğdu

Yönetmen: Jale Atabey

Senarist: Tayfun Güneyer

Oyuncular: Şafak Sezer (Erman), Hasibe Eren (Bakiye), Mehmet Ali Erbil (Bahattin), Nergis Kumbasar (Şaduman), Anıl İlter (Onur), Burcu Binici (Deren), Gülhan Tekin (Hidayet), Selen Görgüzel (Şehnaz), Serkan Şengül (Rıfkı), Polina CH (Valeri) Buse Narcı (Selin), İlke Korkmaz (Atom)

 photo 3_zpstjjr5cjx.jpg

Dizinin Konusu: Erman Kuzu, postacılık görevinden zorunlu emekli olduktan sonra, özel halk otobüsü şöförü olarak çalışmaya başlamıştır. Abiye, Erman’ı boşayıp, evden gönderdikten sonra, çocuklarının da kendisine sırt çevirmesinden sonra yalnız başına kalan Erman, küçük bir motel odasında yaşamaya başlamıştır.

Erman’ın bütün kazandığı para, Abiye’ye verdiği nafakaya gidince Erman, dibe vurur, hem evsiz, hem de parasız kalır ve son çare olarak, yıllardır görüşmediği amcasının oğlu, süper marketler zinciri sahibi Eymen Kuzu’nun evine gidip, onda yardım ister.

Amca oğlu Eymen, Erman’la pek ilgilenmez, O’na az bir para verip başından savmak ister ama daha sonra Eymen’in de başı belaya girince, evini ve iki çocuğunu Erman’a emanet edip, evden kaçar. Erman, birden bir kendini, çok büyük bir malikanede, çok zengin bir hayatın ortasında buluverir.

İşte burdan sonra, Türk Malı dizisinin yeni ve çok renkli karakterleri devreye girer. Evin dadısı Bakiye, kendini çok bilgili ve görgülü sanan, ama aslında dünya cahili bekar bir kadındır. Erman, Bakiye’den daha ilk görüşte bir elektrik alıp, ondan hoşlanır, ama Bakiye, Erman’a asla yüz vermez. Yan evde oturan Bahattin ile Şaduman da, kırk yıllık evli, çok sosyetik ve ünlü bir çifttir. Bahattin, emekli olup evinin erkeği olduktan sonra, evde canı çok sıkıldığı için, sitedeki diğer evlerde çalışan Doğu Avrupalı ve Rus hizmetçilere kafayı takmıştır. Bahattin’in bir numaralı gözdesi de, komşu evin Ukrayna’lı güzel ve seksi hizmetçisi Valeri’dir. Ancak Bahattin, ne zaman Valeri’ye biraz yakınlaşmaya çalışsa, hep karısı Şaduman’a yakalanmaktadır.

Türk Malı yeni bölümleriyle her Pazar akşamı Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle

Powered by WordPress. Designed by WooThemes