Poyraz Karayel 62.Bölüm -Sezon Finali- Fragmanı (15 Haziran 2016 Çarşamba / Kanal D)

Poyraz Karayel 62.Bölüm Fragmanı

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Poyraz Karayel ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Poyraz Karayel 23.Bölüm Özeti için tıklayın

Poyraz Karayel 15.Bölüm Fotoğrafları için tıklayın

Yapım: Limon Film

Yapımcı: Hayri Aslan

Yönetmen: Çağrı Lostuvalı

Senaryo: Ethem Özışık, Ertan Kurtulan

Görüntü Yönetmeni: Ahmet Münür Özsoy

Sanat Yönetmeni: Serkan Özer

Oyuncular: İlker Kaleli (Poyraz Karayel), Burçin Terzioğlu (Ayşegül), Musa Uzunlar (Bahri Umman), Engin Benli (Zafer), Murat Daltaban (Mümtaz), Mustafa Alabora (Ünsal), Müge Akyamaç (Canan), Ali İl (Sadreddin), Celil Nalçakan (Zülfikar), Kanbolat Görkem Arslan (Sefer), Cem Cücenoğlu (Taşkafa), Emel Çölgeçen(Sema), Ece Özdikici (Songül), Ataberk Mutlu (Sinan), Enis Yıldız (Av.Necdet), Gülçin Hatıhan (Ümran), İsmail Düvenci (Cevher), Emirhan Akbaba (İsa)

Dizinin Konusu: Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsal’dan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır. Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül’ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz’ın patronu Bahri Umman’ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül’den saklamak zorundadır.

Poyraz Karayel yeni bölümleriyle her Çarşamba akşamı Kanal D’de.

, , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle