20 October 2016

Poyraz Karayel 24.Bölüm -Sezon Finali- Özeti (17 Haziran 2015 Çarşamba / Kanal D)

Poyraz Karayel Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Poyraz Karayel ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Poyraz Karayel 24.Bölüm Özeti

Poyraz Karayel’in sezon finalinde sırlar ortaya çıkıyor. Poyraz ihanetin bedelini en ağır şekilde öderken Bahri için de herkesten hesap sorma vaktidir. Sinan için girdiği bu yolculukta Poyraz büyük bedeller öderken yepyeni bir dünyanın da kapısı açılmaktadır.

Poyraz Karayel 24.Bölüm Fragmanı için tıklayın

Yapım: Limon Film

Yapımcı: Hayri Aslan

Yönetmen: Çağrı Lostuvalı

Senaryo: Ethem Özışık, Ertan Kurtulan

Oyuncular: İlker Kaleli (Poyraz Karayel), Musa Uzunlar (Bahri Umman), Engin Benli (Zafer), Yıldıray Şahinler (Mümtaz), Yeliz Akkaya (Songül), Kanbolat Görkem Arslan (Sefer), İsmail Düvenci (Cevher), Arda Kalaycı (Sinan), Teoman Kumbaracıbaşı (Sadrettin)

Konu: Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsal’dan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır. Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül’ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz’ın patronu Bahri Umman’ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül’den saklamak zorundadır.

Poyraz Karayel yeni bölümleriyle her Çarşamba akşamı Kanal D’de.

loading...

Geri Bildirimler

Yorumlarınızı Paylaşın

*