24 October 2016

Kördüğüm 21.Bölüm Fragmanı (26 Mayıs 2016 Perşembe / Fox Tv)

Kördüğüm 21.Bölüm Fragmanı

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Kördüğüm ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Yapımcı: Endemol Shine Türkiye

Yönetmen: Ömer Faruk Sorak

Senaryo: Yıldız Tunç

Oyuncular: İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Alican Yücesoy, Naz Elmas, Rojda Demirer, Ege Aydan, Tülay Günal, Ayda Aksel, Ferit Aktuğ, Serdar Yeğin, Nurcan Eren, Mesut Can Tomay, Aybars Kartal Özson

 photo 2_zpss8lywzfp.jpg

Dizinin Konusu: Bir konferans için İtalya’da bulunan çocuk doktoru Naz (Belçim Bilgin) tesadüfen hayatını kurtardığı Ayhan (Ege Aydan) sayesinde güçlü, gözükara ve acımasız iş adamı Ali Nejat (İbrahim Çelikkol) ile tanışır. Bu tanışıklık her birinin hayatını değiştirmek için bir başlangıçtır… Geçmişten gelen acılar, mecburiyetler, boyun eğmeler, itiraz etmeler, kabullenmeler, aşklar, aşksızlıklarla dolu hayatlar artık yepyeni bir boyut kazanır.

Ali Nejat’ın en büyük tutkusu otomobil onu bir diğer otomobil tutkunu Umut (Alican Yücesoy) ile karşı karşıya getirir. Hayatın ikiliyi karşı karşıya getirecek daha çok planı vardır… Tıpkı Ali Nejat’ın doğum günü gibi…

Sosyete ve iş dünyasının hazır bulunduğu bu doğum gününde Didem (Naz Elmas) Ali Nejat’a unutamayacağı bir doğum günü hediyesi vermek için katılmıştır.

“Kader Nedir? Değiştiremediğin her şeydir kader…Hayat… İpleri elinde olmayan şu kısacık zaman dilimi. Ne kadar hızlı koştuysak kaderi değiştirmek için, o kadar dolandık birbirimize görünmez sandığımız halatlarla…Her çaresiz kaldığımızda, daha da sağlam düğümler attık korkularımıza, umutlarımıza, hırslarımıza… Sadece yalnızlıktan, bağlandık durup sakince gözlerine bile bakamadığımız birine. Kendimizi güvende sandık böylece. Sonra bir gün öyle bir yerden esti ki rüzgar… Bilmediğin yerden sordu hayat. Tüm ezberler bozuldu. İşte bu yüzden senin bende gördüğün, her baktığında daha da derinlere gömdüğüm koca bir kördüğüm…”

Kördüğüm yeni bölümleriyle her Perşembe akşamı Fox Tv’de.

loading...

Yorumlarınızı Paylaşın

*