Anasayfa

Kırgın Çiçekler 62.Bölüm Fragmanı (5 Aralık 2016 Pazartesi / Atv)

Kırgın Çiçekler 62.Bölüm Fragmanı

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Kırgın Çiçekler ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Kırgın Çiçekler 49.Bölüm Özeti için tıklayın

Yapımcı: Ntc Medya

Yönetmen: Serkan Birinci

Oyuncular: Özgür Çevik (TOPRAK), İpek Karapınar (FERİDE), Biran Damla Yılmaz (EYLÜL), Mehmet Aykaç (SERKAN), Veda Yurtsever (NAZAN), Sacide Taşaner (NERİMAN), Zeynep Irgat (HEDİYE), Gökçe Akyıldız (SONGÜL), Hazar Motan (CEMRE), Çağla Irmak (KADER), Aleyna Solaker (MERAL), Arif Diren (GÜNEY), Nil Keser (DEFNE), Cansu Fırıncı (KEMAL), Derya Artemel (MESUDE), Esma Yılmaz (BÜŞRA), Zeynep Parla (CANSU), Erdal Bilingen (TEVFİK), Yunus Emre Terzioğlu (CENK), Dilara Mücaviroğlu (ALEYNA), Seda Güngör (MERVE), Burak Aslan (BURAK)

 photo kirgin-cicekler_zpsmiu6t1hg.jpg

Dizinin Konusu: Genel Hikaye: Eylül 16’sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal’le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal’in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül’ü yetimhaneye teslim ediyor.

Yetimhanenin karşısındaki binada Cemre oturuyor. Yetimhanenin iki üç metre ilerisinde bambaşka bir hayat yaşanıyor Cemrelerin evinde. Zengin bir hayat…

Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül’ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül’ün yetimhane günleri başlıyor.

Kırgın Çiçekler yeni bölümleriyle her Pazartesi akşamı Atv’de.

, , , , , , , , , ,

One Response to Kırgın Çiçekler 62.Bölüm Fragmanı (5 Aralık 2016 Pazartesi / Atv)

  1. Fatma demirci 29 Kasım 2016 at 00:30 #

    Sacmalik bir bebegin öldürülmesi bu dizide paylasilmasi bütün annelerin inanirim tüylerini havaya kaldirir kesinlikle izlemeyin bu fragmanda iyice sacmaladilar diziye heycan getirmek istiyorsaniz bir bebegin öldürülüsüyle degil baska konularla heycanlandirin bu nedir ya ülkede cok var onlarin acisi yetiyor bunun rolü mü olurmus senaryoyu yazan bayaga sacmalamis

Yorum Ekle