Kırgın Çiçekler 28.Bölüm Fragmanı (11 Ocak 2016 Pazartesi / Atv)

Kırgın Çiçekler 28.Bölüm Fragmanı

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Kırgın Çiçekler ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Kırgın Çiçekler 28.Bölüm Özeti için tıklayın

Yapımcı: Ntc Medya

Yönetmen: Serkan Birinci

Oyuncular: Özgür Çevik (TOPRAK), İpek Karapınar (FERİDE), Biran Damla Yılmaz (EYLÜL), Mehmet Aykaç (SERKAN), Veda Yurtsever (NAZAN), Sacide Taşaner (NERİMAN), Zeynep Irgat (HEDİYE), Gökçe Akyıldız (SONGÜL), Hazar Motan (CEMRE), Çağla Irmak (KADER), Aleyna Solaker (MERAL), Arif Diren (GÜNEY), Nil Keser (DEFNE), Cansu Fırıncı (KEMAL), Derya Artemel (MESUDE), Esma Yılmaz (BÜŞRA), Zeynep Parla (CANSU), Erdal Bilingen (TEVFİK), Yunus Emre Terzioğlu (CENK), Dilara Mücaviroğlu (ALEYNA), Seda Güngör (MERVE), Burak Aslan (BURAK)

 photo kirgin-cicekler_zpsmiu6t1hg.jpg

Dizinin Konusu: Genel Hikaye: Eylül 16’sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal’le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal’in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül’ü yetimhaneye teslim ediyor.

Yetimhanenin karşısındaki binada Cemre oturuyor. Yetimhanenin iki üç metre ilerisinde bambaşka bir hayat yaşanıyor Cemrelerin evinde. Zengin bir hayat…

Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül’ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül’ün yetimhane günleri başlıyor.

Kırgın Çiçekler yeni bölümleriyle her Pazartesi akşamı Atv’de.

loading...

, , , , , , , , , , ,

2 Responses to Kırgın Çiçekler 28.Bölüm Fragmanı (11 Ocak 2016 Pazartesi / Atv)

  1. zehra 05 Ocak 2016 at 23:55 #

    insan bunu evladın yaparmı ya evladını yetimhaneye bir kocası icin verirmi evlat her zaman basta gelir ama eylül u kocaman bir insan yapmaz düsünemez…

Trackbacks/Pingbacks

  1. Kırgın Çiçekler 28.Bölüm Özeti (11 Ocak 2016 Pazartesi / Atv) - 10 Ocak 2016

    […] Kırgın Çiçekler 28.Bölüm Fragmanı için tıklayın […]

Yorum Ekle