Anasayfa

Kayıtdışı 4. Bölüm Fragmanı (9 Ekim 2017 Pazartesi / Fox Tv)

Kayıtdışı 4. Bölüm Fragmanı

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Kayıtdışı ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Yapımcı: Karga Seven Pictures

Yönetmen: Cevdet Mercan

Senarist: Şahin Altuğ, Caner Güler

Oyuncular: Erkan Petekkaya, Songül Öden, Dolunay Soysert, Nur Sürer, Ali Düşenkalkar, Burak Yamantürk, İsmail Hacıoğlu, Tugay Mercan, Serdar Orçin, Kadim Yaşar, Müge Boz

1

Dizinin Konusu:

İstanbul…

20 milyonluk bu şehirde suç da bitmez günah da.

Birileri günah işler, birileri de o günahları örter.

Başkalarının yalanlarını örtmekten kendi gerçeğini unutan Ali Kemal, aşık olunca kendi gerçeğiyle yüzleşecek.

Erkan Petekkaya, uluslararası bağlantıları olan bir suç organizasyonunu çökertmekle görevlendirilmiş bir istihbarat ajanını canlandıracağı yeni dizi için “Yeni bir hikaye, yeni bir macera ve harika bir kadro. Çok farklı bir proje ile seyirci karşısına çıkacağımız günü heyecanla bekliyorum. Ekranı çok özledim ve bu özlemin dinmesine çok az bir zaman kaldı.” diyerek heyecanını dile getirdi.

Dizide sınır tanımayan, özgür ruhlu, maceraperest bir doktoru canlandıran Songül Öden çalışırken duyduğu keyfi, izlerken seyircinin de almasını dilediğini belirtti.

“Büyük heyecan duyduğum hikayemizin izleyiciye de aynı hissiyati vereceğine eminim” diyerek duygularını dile getiren Dolunay Soysert ise güzel, anlayışlı, yardım sever ve zeki “Esra” karakteriyle izleyicinin karşısına çıkacak.

Kayıtdışı yeni bölümleriyle her Pazartesi akşamı Fox Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle

Powered by WordPress. Designed by WooThemes