Anasayfa

Kara Para Aşk 54.Bölüm -Final- Fragmanı (15 Temmuz 2015 Çarşamba / Atv)

Kara Para Aşk 54.Bölüm Fragmanı

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Kara Para Aşk ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Kara Para Aşk 44.Bölüm Fotoğrafları için tıklayın

Kara Para Aşk 54.Bölüm Özeti için tıklayın

” İlk Yalanına Kadar Herkese Güvenebilirsiniz. Yalan Söyleyerek Tanıştığınız Kişi İse Tek Gerçeğiniz Olabilir.
Elif İle Ömer’in Hikayesi Bu Çağda Parayla Sınanamayan
Tek Zamane Destanıdır. ”

Ay Yapım’ın Yapımcılığında Gerçekleşen Kara Para Aşk Dizisinin Çekimleri Başladı. Heyecanlı Ve Sürükleyici Hikayesiyle İzleyiciyi Ekrana Bağlayacak Dizi, Birbirlerine Yabancı Olsalar Da En Sevdiklerini Kaybederek Aynı Kaderi Paylaşmak Zorunda Kalan Elif İle Ömer’in Hikayesini Anlatacak.

Van’dan Roma’ya Uzanan Macera Başlıyor!

Atv’nin Merakla Beklenen Yeni Dizisinde Tuba Büyüküstün (Elif) Ve Engin Akyürek (Ömer) Yepyeni Bir İkili Olarak Seyirci Karşısına Çıkacak. Çekimleri Van, İstanbul Ve Roma’da Gerçekleştirilecek Dizinin Güçlü Oyuncu Kadrosunda Nebahat Çehre, Erkan Can Ve Aytaç Arman Da Yer Alıyor.

Senaryosunu Sema Ergenekon Ve Eylem Canpolat’ın Kaleme Aldığı, Ahmet Katıksız’ın Yönetmenliğini Yaptığı “Kara Para Aşk” Adlı Dizi Çok Yakında Atv Ekranlarından İzleyicisiyle Buluşacak.
Herkes Göz Kamaştırıcı Bir Pırıltının Peşinde!

Engin Akyürek’in Van Organize Suçlar Şubesi Komiseri Ömer; Tuba Büyüküstün’ün Varlıklı Bir Ailenin Yurtdışında Yaşayan Başarılı Tasarımcı Kızı Elif Olarak Seyirci Karşısına Çıkacakları Dizi, Bir Cinayetle Kesişen Hayatları Konu Alıyor. Çok Sevdiği Nişanlısını Bir Cinayete Kurban Veren Ömer İle Mükemmel Babasının Aslında Karapara Aklayan Bir Mafya Olduğunu Öğrenen Elif’in Kaderleri, Cinayetin Ardından Yaşananlarla Değişecek. Bu Hikayede Kimi Paranın Pırıltısının Esiri Olacak, Kimi Aşkın, Kimi Gerçeğin, Kimi Sırların Kimi De Hırslarının..
Parayla Sınanamayan Bir Aşkın Hikayesini Anlatacak.

Kara Para Aşk her çarşamba akşamı Atv’de!!!

, , , , , , , , , , ,

Trackbacks/Pingbacks

  1. Kara Para Aşk 54.Bölüm -Final- Özeti (15 Temmuz 2015 Çarşamba / Atv) - 13 Temmuz 2015

    […] Kara Para Aşk 54.Bölüm Fragmanı için tıklayın […]

Yorum Ekle