Anasayfa

İki Yalancı 6. Bölüm Fragmanı (14 Ağustos 2017 Pazartesi / Kanal D)

İki Yalancı 6. Bölüm Fragmanı

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. İki Yalancı ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Yapım: Tükenmezkalem

Proje Tasarım & Senaryo: Gani Müjde

İdari Yapımcı: Selim Aydoğdu

Yönetmen: Eda Teksöz

Görüntü Yönetmeni: Ümit Gabin

Müzik: Kıraç

Diyalog Yazarları: Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi

Oyuncular: Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Simay Küçük Tuna (Seren), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı), Çınar Kaan Şimşek (Emir)

Dizinin Konusu: Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek…

İki Yalancı yeni bölümleriyle her Pazartesi akşamı Kanal D’de.

, , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle

Powered by WordPress. Designed by WooThemes