Anasayfa

Hıçkırık 12. Bölüm Özeti (16 Ocak 2018 Salı / Kanal D)

Hıçkırık 12. Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Hıçkırık ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Kenan tuvalette elini yüzünü yıkayıp sakinleşmeye çalışırken İlhami yanına gelip ters bir şekilde konuşur. Kenan hastanede Nalan ile konuşmaya çalışır. Ancak Nalan ona çok kırgındır. Konuşmak istemez. Ertesi gün nalan hastaneden çıkar eve getirilir. Nalan’a hoş geldin partisi yaparlar.
Diğer tarafta Gonca, başından kanlar akan Sibel’in başındadır. Büyük bir korku içinde Sibel’i kendine getirmeye çalışır ama Sibel kendine gelmez. Gonca panikle olay yerinden kaçarcasına uzaklaşır. Gonca korkmuş bir şekilde eve gelir. Hayat ve Gonca gelen bir telefonla, Sibel’in hastaneye kaldırıldığını öğrenir. Gonca hastaneye Sibel’in yanına gelir. Sibel kimseye bir şey anlatmamıştır. Gonca, Sibel’den özür diler, kendisini affetmesini söyler. Sibel onu affeder, kendisi de Gonca’ya hırsız dediği için suçludur. İki arkadaş barışırlar.
Nalan aşağı, salona iner. Herkes oradayken yurt dışına gitmeye karar verdiğini söyler. Kenan tam bu sırada gelir. Nalan’ın söylediğini duyar.
Konakta verilen yemekte Engin, Gonca ile tanışır ve ondan çok hoşlanır. Gonca dershane borcunun yasal sürece girdiğini öğrenir ve Engin’den para istemeye karar verir.

 

Hıçkırık

Hickirik afis

Yapım : Birsel Film

Yapımcı : Sevgi Birsel, Sinan Akad

Yönetmen : Fırat Gürsoy

Senaryo : Redife Zerener, Gökhan Korkusuz

Müzik : Osman İşmen

Styling : Uğurkan Erez

Oyuncular : Sezgi Sena Akay (Nalan), Barış Arda Hacıoğlu (Kenan), Selçuk Özer (Azmi), Nurseli İdiz (Perihan), Meltem Pamirtan (Vesime), Kemal Okan Özkan (İlhami), Emre İğdemir (Engin), Erdoğan Aydemir (Kutsi), Tuğçe Baltalı (Hayat), Ceylan Yılmaz (Aslı) , Sibel Aytan (Selin), Özge Akdeniz (Gonca), Emin Gümüşkaya (Remzi), Rukiye Sarıdemir (Cemile), Kübra Akın (Gülüm), Anıl Kerimoğlu (Sinan), Tevfik Aygün Hiçyılmaz (Burhan)

Dizinin Konusu: Kenan ve Nalan’ın acılı ve imkansız aşkının anlatıldığı dizinin genel hikayesi şöyle; Kenan, çocuk yaşta ailesini kaybetmiş ve yetimhanede geçirdiği acı dolu yıllardan sonra İstanbul’un en zengin işadamlarından Azmi Karaoğlu onu bulmuştur. Azmi Bey, Kenan’a sahip çıkmış ve onu yetimhaneden kurtararak kendi konağına almıştır. Kenan’ın hayatını asıl değiştiren ise, Azmi Bey’in evinde henüz çocuk yaştayken tanıştığı Azmi Bey’in kızı Nalan olmuştur. Kenan ve Nalan birlikte büyümüş; birbirlerinin en yakın dostu, sırdaşı haline gelmişlerdir. Bu yakınlık, aradan geçen 15 yılda büyük bir aşka dönüşür. Günümüzde iki genç de 20’li yaşların ortalarına gelmiştir. Birbirlerine delicesine aşıklardır ancak bu aşkı itiraf edecek cesareti bulamamaktadırlar. Kenan ve Nalan’ın hayatını altüst eden kişi ise, son derece tehlikeli ve ürkütücü bir adam olan İlhami olur.

Hıçkırık yeni bölümleriyle hafta içi her gün Kanal D’de.

, , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle