Hayat Bazen Tatlıdır 11. Bölüm 2.Fragmanı (8 Ocak 2017 Pazar / Star Tv)

Hayat Bazen Tatlıdır 11.Bölüm 2.Fragmanı

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Hayat Bazen Tatlıdır ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Yapım: Süreç Film

Yapımcı: Ali Gündoğdu

Senaryo: Gani Müjde

Yönetmen: Hamdi Alkan

Oyuncular: Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan, Ufuk Özkan, Simay Barlas, Deniz Can Aktaş, Sevda Erginci, Anıl Tetik, Lale Başar, Gamze Topuz, Esin Gündoğdu, Şamil Kafkas, Alihan Aracı, Zeynep Alkan, Nedim Suri, Elif Doğan, Temmuz Uğur Yıldız, Melis Sezen , Hamdi Kahraman, Metin Zakoğlu, Emrah Özdilek, Bengü Şen, Tolga Canbeyli, Emirhan Oktay

 photo 1_zps1yq8zdza.jpg

Dizinin Konusu: Hayat Öğretmen, özel bir lisede edebiyat öğretmenliği yapmakta, kız kardeşi Gözde ise aynı okulda öğrenim görmektedir.

Zengin ailelerin çocuklarının eğitim aldığı bu okulda eski bir mafya babası olan Cerrah’ın kardeşi Koray’ın, Gözde’ye olan takıntılı aşkı sonucu Hayat’ın işine son verilir.

Hayat, kız kardeşini Koray’dan uzaklaştırmak için İstanbul’un diğer yakasındaki Gedikpaşa Anadolu Lisesi ile anlaşır.

Müdür Şerif Bey’in meslek etiğine uymayan hareketleri ve öğrencilerin haylazlıklarıyla baş edip, yeni yerleştiği evinin çatlak ev sahiplerine rağmen huzur bulmaya çalışan Hayat ve kardeşi için zor bir hayat başlayacaktır artık.

Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölümleriyle her Pazar akşamı Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle