Anasayfa

Halka 13. Bölüm Fragmanı (16 Nisan 2019 Salı / TRT1)

Halka 13. Bölüm Fragmanı

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Halka ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Yapım : ES Film

Yapımcı : Yusuf Esenkal – Serdar Öğretici

Yönetmen : A.Volkan Kocatürk

Senarist : Aziz Tuna C. , Selim Bener, Ali Demirel

Oyuncular: Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı, Nazan Kesal,
Ahmet Mümtaz Taylan, Erdal Yıldız, Umut Karadağ, Burak Sergen, Funda İlhan,
Dilan Telkök, Şehsuvar Aktaş ve Serhat Midyat

HALKA-AF

Dizinin Konusu: İki genç adam, birbirinden farklı iki insan, bambaşka yerlerden gelip, yan yana durarak, inat ve öfkeyle, tesadüf saydıkları bir kumpasla savaşırlar. Uzakta kalan ve peşlerini bırakmayan bir geçmişin ardına düşerler.  Eski defterlerin, kirli davaların, büyük ve küçük yalanların hesabını sorarlar. Mafyanın, paranın,  entrikanın konuştuğu bir hayatın içindedirler.  Adını bilmedikleri, dehşetli yüzünü günbegün tanıdıkları Halka’yla karşı karşıya gelirler. Halka, gün yüzüne çıkmayan tekinsiz bir suç örgütü. Güç ve paranın olduğu her yerde perde arkasında kendini hissettiren, onlara yön veren kanundışı bir oluşum. Başarmak için her yolu deneyen bir şantaj ağı.
Halka, dur durak bilmeyen bir serüvenin, bu karanlık dünyayı yıkmaya çalışan iki gencin hikâyesi. Kanayan ve kanadıkça acıtan bir mazi. Kaan ve Cihangir’in yeryüzünden intikamı.

Halka yeni bölümleriyle her Pazartesi akşamı TRT1’de.

, , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Bir cevap yazın