Gülümse Yeter 11.Bölüm Fragmanı (4 Ekim 2016 Salı / Show Tv)

Gülümse Yeter 11.Bölüm Fragmanı

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Gülümse Yeter ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Yapım: MF Yapım

Yapımcı: Faruk Bayhan

Yönetmen: Serdar Gözelekli

Müzik: Alp Yenier

Görüntü Yönetmeni: Taylan Sancaktar

Uygulayıcı Yapımcı: Suzan Sümeli

Senaryo: Jung Moon Hee

Yapım Tasarım: Direnç Aksoy Sidar

Senaryo Uygulama: Banu Kiremitçi Bozkurt

Süpervizor: Merve Girgin

Oyuncular: Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Pamir Pekin, Aslı Altaylar, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Elit Andaç Çam, Barış Aytaç, Sinem Uçar, Gökhan Çetin

 photo 1_zpscbikdeyd.jpg

Dizinin Konusu: Her şey mütevazi bir aile olan Civan Ailesi’nin tek oğulları Sarp’ın eğitimini tamamlayarak Amerika’dan dönmesiyle başlar. Uçaktan iner inmez bir tesadüf eseri Özdemir Ailesi’nin küçük kızı Yasemin’le karşılaşan Sarp’ın hayatı bir daha eskisi gibi olmamak üzere değişecektir. Ertesi gün evlenecek olan Yasemin de, son hazırlıklarını tamamlarken başına geleceklerden henüz habersizdir. Aynı gün, 30 senedir aynı yerde şoförlük yapan Sarp’ın dedesi Hasan Efendi de işinden kovulur. Sarp’ın bilmediği ise, dedesi Hasan Efendi’yi kovanın Yasemin’in babası Lütfü Bey olduğudur. Lütfü Bey kimseye söylemese de başı şirketiyle derttedir ve bütün servetini kaybetmek üzeredir. Kızı Yasemin’i zengin bir aileyle evlendirmek istemesinin altında bu maddi zorluklar yatmaktadır. Sonunda korktuğu olur ve tam da kızını evlendirdiği gün iflas ettiği haberini alır. Büyük umutlarla planlanan evlilik tehlikeye girerken Yasemin çareyi çocukluğundan beri dedesi gibi gördüğü Hasan Efendi’nin yanına kaçmakta bulur. Bütün bu yaşananlardan sonra kader hiç bir ortak noktaları olmayan sosyetik Özdemir’ler ile mütevazi Civan’ları bir araya getirecektir.

Gülümse Yeter yeni bölümleriyle her Salı akşamı Show Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle