Anasayfa

Elif 232.Bölüm Özeti (7 Aralık 2015 Pazartesi / Kanal 7)

Elif Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Elif ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 photo 5_zpsweh0wlmb.jpg

 

Elif 232.Bölüm Özeti

ARZU YENİ PLANLARIN PEŞİNE DÜŞÜYOR

Serdar Arzu’nun gözüne girebilmek için uğraştıkça Arzu daha da kızar.

Necdet, geçirdiği bu zor süreçte Erkut’un desteği için minnettar olur ve bunun karşılığında Erkut’a bir hediye verir. Öte yandan Necdet, Gonca’nın artık hep yanında olmasını ister.

Selim’in esrarengiz telefon konuşmalarını duyan Zeynep neler olduğunu anlayamaz. Selim’in yurt dışında yaşayan eski sevgilisinin geri döndüğünü düşünen Zeynep içten içe endişelenmektedir.

Arzu ise Melek’e olan kıskançlığı yüzünden yeni planlar peşinde koşar.

Elif yeni bölümleriyle hafta içi hergün Kanal 7’de.

Yönetmenler: Fulya Yavuzoğlu, Halenur Uzunoğlu

Müzik: Korhan Nart

Senaryo: Rüya İstanbul

Görüntü Yönetmeni: Emre Yılmaz, Hüseyin Türkdönmez

Uygulayıcı Yapımcı: Gökhan Şahin

Oyuncular: Isabella Damla Güvenilir (Elif), Selin Sezgin (Melek), Altuğ Seçkiner (Kenan), Aysun Güven (Aliye), Cemre Melis Çınar (Arzu), Tevfik Yapıcı (Hüsnü), Hasan Ballıktaş (Veysel), Zeynep Öğren (Tuğçe), Gülfer Sarıgül (İpek), Emre Kıvılcım (Selim), Gülçin Tunçok (Zeynep), Pelin Çalışkanoğlu (Pelin), Batuhan Soncul (Murat), Ozanay Alpkan (Ayşe), Dilara Yüzer (Gonca), Taliha Sonağ (Şerife), Yapım: Green Yapım

Dizinin Konusu: Kanal 7 ekranlarında izleyenlerin yüreğine dokunacak bir dizi; Elif… Annesinin hasretiyle yanıp tutuşan, hiç görmediği babasının hayalini kuran ve üvey babası tarafından hor görülen bir kızın yürek burkan öyküsünü anlatan ‘Elif’ Kanal 7 ekranlarında.

Yasak bir aşk… Ailelerden gizli gerçekleşen bir evlilik, ortaya çıkan gerçeğin sonunda yıkılan bir yuva… Ve küçücük yaşında hayatın acı gerçekleriyle yüzleşen Elif… Anne ve babası, kendisinin varlığından habersiz yollarını ayırdığında kaderi çizilen Elif, zorluklar içinde dünyaya gelir. Üvey babasının yanında geçen sancılı zamanların ardından hiç bilmediği ve kendisinden habersiz olan öz babası Kenan’ın evine besleme olarak gönderilir. Fakat Elif, çiftlikte kendisini bekleyenlerden habersizdir. Kalbinde kocaman sevgileri besleyen minik Elif, kendisine kötülük yapmaya çalışanlara sonsuz sevgi kapısını açar. Çiftlikte Elif’i bekleyen acı sürprizler, Elif’in annesine duyduğu özlemi gün geçtikçe arttırmaktadır. Anne hasretiyle yanıp tutuşan Elif, küçücük yaşında sabrın anlamını öğrenmiştir. Annesine kavuştuğu günün hayalini kuran Elif, vuslata erecek mi?

Küçücük yüreğinde kocaman sevgileri barındıran minik Elif’in yüreklere dokunan öyküsü Kanal 7’de.

, , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle