Anasayfa

Elif 186.Bölüm Özeti (30 Eylül 2015 Çarşamba / Kanal 7)

Elif

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Elif ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 photo 0_zpszgrk4utu.jpg

 

Elif 186.Bölüm Özeti

MELEK, ELİF’İN KIZI OLDUĞUNU KENAN’A SÖYLEMEKLE KARARLIDIR!

Olayların ardında karısını kaybetme korkusuyla yaşayan Selim, hâlâ yoğun bakımda olan Zeynep’e yapılanların hesabını sormaya kararlıdır. Selim bütün bunların sorumlusu olarak iki kişiden şüphelenirken Emiroğlu ailesi bir acıyla daha sarsılır. Günlerdir kendisinden haber alınamayan Kenan, bir anda kötü bir şekilde ortaya çıkar. Günlerdir gördüğü kabus gerçek olan Aliye’nin yüreğine düşen kor, dayanılacak gibi değildir. Elif’in kızı olduğunu Kenan’a söylemeye kararlı olan Melek, bunun için çiftliğe gittiğinde neyle karşılaşacağından habersizdir.

Elif yeni bölümleriyle hafta içi hergün Kanal 7’de.

Yönetmenler: Fulya Yavuzoğlu, Halenur Uzunoğlu

Müzik: Korhan Nart

Senaryo: Rüya İstanbul

Görüntü Yönetmeni: Emre Yılmaz, Hüseyin Türkdönmez

Uygulayıcı Yapımcı: Gökhan Şahin

Oyuncular: Isabella Damla Güvenilir (Elif), Selin Sezgin (Melek), Altuğ Seçkiner (Kenan), Aysun Güven (Aliye), Cemre Melis Çınar (Arzu), Tevfik Yapıcı (Hüsnü), Hasan Ballıktaş (Veysel), Zeynep Öğren (Tuğçe), Gülfer Sarıgül (İpek), Emre Kıvılcım (Selim), Gülçin Tunçok (Zeynep), Pelin Çalışkanoğlu (Pelin), Batuhan Soncul (Murat), Ozanay Alpkan (Ayşe), Dilara Yüzer (Gonca), Taliha Sonağ (Şerife), Yapım: Green Yapım

Dizinin Konusu: Kanal 7 ekranlarında izleyenlerin yüreğine dokunacak bir dizi; Elif… Annesinin hasretiyle yanıp tutuşan, hiç görmediği babasının hayalini kuran ve üvey babası tarafından hor görülen bir kızın yürek burkan öyküsünü anlatan ‘Elif’ Kanal 7 ekranlarında.

Yasak bir aşk… Ailelerden gizli gerçekleşen bir evlilik, ortaya çıkan gerçeğin sonunda yıkılan bir yuva… Ve küçücük yaşında hayatın acı gerçekleriyle yüzleşen Elif… Anne ve babası, kendisinin varlığından habersiz yollarını ayırdığında kaderi çizilen Elif, zorluklar içinde dünyaya gelir. Üvey babasının yanında geçen sancılı zamanların ardından hiç bilmediği ve kendisinden habersiz olan öz babası Kenan’ın evine besleme olarak gönderilir. Fakat Elif, çiftlikte kendisini bekleyenlerden habersizdir. Kalbinde kocaman sevgileri besleyen minik Elif, kendisine kötülük yapmaya çalışanlara sonsuz sevgi kapısını açar. Çiftlikte Elif’i bekleyen acı sürprizler, Elif’in annesine duyduğu özlemi gün geçtikçe arttırmaktadır. Anne hasretiyle yanıp tutuşan Elif, küçücük yaşında sabrın anlamını öğrenmiştir. Annesine kavuştuğu günün hayalini kuran Elif, vuslata erecek mi?

Küçücük yüreğinde kocaman sevgileri barındıran minik Elif’in yüreklere dokunan öyküsü Kanal 7’de.

, , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle