Anasayfa

Dağhan Külegeç’in Yeni Dizisi “Kiraz Mevsimi” 1.Tanıtım Fragmanı (Yakında Fox Tv’de)

Kiraz Mevsimi 1.Tanıtım Fragmanı

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Kiraz Mevsimi ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.


Kiraz Mevsimi Tanıtım Fragmanı – BayDizi.com by Baydizi

 

Özge Gürel (Öykü) Biyografisi için tıklayın…

Dağhan Külegeç (Mete) Biyografisi için tıklayın…

Kiraz Mevsimi Başlıyor!

Yapımcılığını Süreç Film’in, yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’ın yaptığı “Kiraz mevsimi” dizisinin senaryosunu Aslı Zengin kaleme alırken, dizinin müziklerini İnanç Şanver yapıyor.

Dağhan Külegeç, Fatma Toptaş, Serkan Çayoğlu, Aslı Zengin, Özge Gürel ve Mehti Aras Aydın’ın rol alacağı dizi önümüzdeki günlerde FOX ekranlarında yayınlanacak.

Kiraz mevsimi; Aşk zamanı olarak bilinir.

Belki de çok kısa ama en sevilen dönem olduğundan…

Kiraz lekesi ise aşk acısı gibi üstünden de yürekten de kolay çıkmaz…

Dizinin Konusu:

Hikayesine kiraz mevsimi aşkın zamanıdır sözü ile giriş yapan senarist Aslı Zengin (Romantik Komedi 1-2) şimdi de genç moda tasarımcısı Öykü’yü (Özge Gürel) sunuyor bize. İstanbul’un tipik orta halli bir mahallesi baş karakterlerin çıkış noktası olmanın ötesinde direnmekte olduğu değişim ile olayların merkezindedir.

Öykü’nün çocukluk aşkı Mete (Dağhan Külegeç) ve onun ortağı Ayaz(Serkan Çayoğlu) arasında yaşadığı aşk ikilemi, yakın arkadaşı Şeyma’nın(Nilperi Şahinkaya) gizli oyunları ile iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Çapkın bekar Ayaz için ise Öykü’nün dünyasına girmesi gönlünü kaptırma riski de taşıyan eğlenceli bir oyun halini almıştır.
Öykü hayallerine ulaşmak için çabalarken mahalle ve insanları değişim rüzgarları ile savrulurlar.
Kiraz mevsimi değişimin de mevsimidir.

Kiraz Mevsimi çok yakında FOX’ta!

, , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle