28 October 2016

Babam ve Ailesi 5.Bölüm Fragmanı (17 Ekim 2016 Pazartesi / Kanal D)

Babam ve Ailesi 5.Bölüm Fragmanı

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Babam ve Ailesi ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Yapım: Gold Production

Yapımcı: Faruk Turgut

Genel Koordinatör: Ahsen Tüzün

Yönetmen: Nihat Durak

Senaryo: Onur Uğraş, Murat Uyurkulak

Görüntü Yönetmeni: Hüseyin Tunç

Sanat Yönetmeni: Özü Doğrucici

Oyuncular: Ayça Bingöl (Nilgün), Bülent İnal (Kemal), Ceyda Düvenci (Suzan), Sercan Badur (Mert), Erdem Akakçe (Fadıl), Emel Göksu (Macide), Caner Şahin (Kadir), Eva Dedova (Ece), Sera Kutlubey (Hasret), Can Albayrak (İbo) , Zeynep Doğa Doğuşlu (Çiçek), Hakan Altuntaş (Rıza), Sezin Bozacı (Emine), Ecem Simge Yurdatapan (Yelda), İlker Özer (Kerim), Kubilay Karslıoğlu (Ahmet), Fulya Ünvan (Filiz), Emre Başer (Dr.Orhan), Tuna Kırlı (Spor Hocası), Taygun Sungar (Caner)

 photo 1_zpsvp5nd00y.jpg

Dizinin Konusu: Tanınmış işadamı Kemal İpekçi, İstanbul’da karısı Suzan, çok sevdiği çocukları Mert ve Çiçek ile imrenilecek bir hayat sürerken, Kemal İpekçi’nin oğlu Mert’in başından geçen bir olay ile Adana’da kimselerin bilmediği bir ailesi daha olduğu ortaya çıkar. Gençlik aşkı Nilgün ve ikizleri Kadir ile Hasret o güne kadar Adana’da gözlerden uzak yaşamışken, Kemal de yıllarca ikili bir hayat sürmek zorunda kalmıştır. Ancak gerçekler açığa çıktıktan sonra Kemal hem yarım kalan aşkına hem de çocuklarına sahip çıkmak için hiç beklemediği olaylarla savaşmak zorunda kalacaktır.

Babam ve Ailesi yeni bölümleriyle her Pazartesi akşamı Kanal D’de.

loading...

Yorumlarınızı Paylaşın

*