11 February 2016

Aşkın Bedeli 31.Bölüm Özeti (28 Ekim 2013 Pazartesi / Star Tv)

Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Aşkın Bedeli ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

31.Bölüm Özeti

Zeynep; oğlunun yanında kalabilmesi için, tüm güçlüklere göğüs germesi gerektiğinin farkına varmıştır. Fakat evde kalma konusundaki ısrarı Selen’in gözünden kaçmaz.

Veda ve Cem, Hayriye’nin yanına yerleşip bir hayat kurmaya başlamışlardır. Veda’nın peşini bırakmayan geçmişi Ender’le yaşayacağı sürpriz bir karşılaşmayla kendini tekrar gözler önüne serecektir. Cem ise Ferhat’ın hislerini öğrendikten sonra uzaklaştığı Özge’nin hastalığı sırasında yanında olamamanın acısını yaşamaktadır. Fakat Özge’yi de korumasız bırakmaya içi el vermez.

İntikam planlarına devam eden Taner, Selen’in evdeki fevri tutumları yüzünden sıkıntıya düşer. Selen’in ise bir an önce kendine gelmesi ve Haznedar Holding’e ait belgeleri ele geçirmesi gerekmektedir. Taner’e beslediği tutku ve kıskançlık sebebiyle, Taner’in Betül’e aldığı hediyeyi saplantı haline getiren Selen’in girişimi, Zeynep’i yine büyük bir çıkmaza sürükler.

yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

loading...

Yorumlarınızı Paylaşın

*