22 December 2014

Aşkın Bedeli 28.Bölüm Özeti (23 Ekim 2013 Çarşamba / Star Tv)

Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Aşkın Bedeli ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

28.Bölüm Özeti

Selen, Taner’in yönlendirmesiyle Poyraz’a karşı Sedef gibi davranmaya başlamıştır. Arkadaşı ile buluşacağını söyleyip Taner’le buluşan Selen, ona iyice yaklaşmaya çalışır. Taner ise Selen’in intikam planından vazgeçmemesi için yaklaşmasına izin verir. Durumdan şüphelenen Gülten ise Selen’in söylediklerini araştırmaya başlar.

Haznedarların evine dönmeyi kabul eden Hayriye, Uğur’a bakıcı olarak Zeynep’i önerir. Zeynep ise heyecanla oğlunun yanında olmak istemektedir. Ender Veda’yı aklından çıkaramamakta, sürekli olarak onu düşünmektedir. Ender’in Betül’e Veda diye hitap etmesi ise her şeyin üstüne tuz biber olur. Betül Ender’in başka bir kadınla kendi aldattığını düşünmeye başlar.

Ferhat Cem ve Özge’ye uzak davranırken, ikilinin yardım ettikleri çocuk onları birleştiren kişi olur. Cem ve Özge’nin Mustafa ile başlayan yolculukları, rüya gibi bir güne dönüşür.

yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

Yorumlarınızı Paylaşın

*