22 December 2014

Aşkın Bedeli 26.Bölüm Özeti (21 Ekim 2013 Pazartesi / Star Tv)

Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Aşkın Bedeli ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

26.Bölüm Özeti

Uğur’u kurtarıp kahraman oluşunun ardından Haznedarların evine yerleşmeyi başaran Taner, Selen’in istek ve tavırları yüzünden evde zor anlar yaşayacak. İntikam planlarının çöpe gitme olasılığıyla yüz yüze kalacaktır.

Selen’deki gariplikleri fark eden Betül ise durumu kendine fırsat bilerek en ufak ayrıntıyı bile gözden kaçırmayacak, Selen’in üzerine gitmek için kendince bahaneler bulacaktır.

Haznedarların evinde Selen ve Taner’in yarattığı sorunlar yüzünden gergin anlar yaşanırken, Alper ve Zeynep ise eşlerini, çocuklarını kaybetmenin verdiği acıyla başetmeye çalışmaktadır.

Cem Özge’nin Alper’le yaşadıkları konusunda ona yardımcı olmak ister. Özge ise son derece kırgındır ve bunu Cem’le paylaşırken, duygularına kapılır. Cem ve Özge arasındaki elektriği fark eden Ferhat ise ne yapcağını kara kara düşünmektedir.

yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

Yorumlar

  1. mehmetcan says:

    Ayy çok güzel bir dizi hiç bir bölümü kaçırmadan izliyorum sedef yazık oldu üzüldüm artık planlar gerçeklesiyor :) aşkın bedeli iple çekiyorum özledim dizi

  2. mehmetcan says:

    selen taner birbirlerine aşık olmuşlar taner haznedar intikam alacak ve herkesi yok edecek sonra yavaşyavaş ilerde bölümlerde olacak :D böyle diziler isityoruz unutma beni affet beni böyle diziler hep çıksın hafta içi diziler çokgüzel tanerselen <3

Yorumlarınızı Paylaşın

*