Anasayfa

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya ‘dan Yeni Dizi…

Photobucket

 

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya aynı dizide…

Adını Feriha Koydum dizisiyle milyonların sevgilisi haline gelen genç oyuncu Çağatay Ulusoy ve özellikle Lale Devri dizisinde ki performansıyla büyük beğeni toplayan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, Ay Yapım’ın yeni dizisinde biraraya geliyor.

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya dizi ile ilgili ilk toplantılarını yaptılar. Toplantıya katılan dizinin senaristlerinden olan Ece Yörenç konu ile ilgili attığı mesajda “Selenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy’la ilk toplantımızı yaptık dün.. İkisi de yeni projemiz için çok heyecanlıydı..” dedi.

Dizinin ismi henüz kesin olmamakla beraber, Aşk Hikayesi olarak düşünülüyor. Dizi, dünyaca ünlü O.C. dizisinin yerli versiyonu olması bekleniyor.

 

O.C. dizisinin konusu şöyle:

Toz pembe hayatlar, lüks evler, lüks arabalar, ev partileri, çılgın eğlenceler, bunların yanı sıra aşklar, ihanetler, hırslar, intikam gibi duygular. İşte tam bu tarz bir dünyanın içindeki hayatları konu edinen bir dizi tasarlamış Josh Schwartz ve “The O.C.”yi yani namı-diğer “Orange Country”i yaratmış. Orange County California’da plajlarıyla, sörfçüleriyle, hiç kar yağmayan sıcak havasıyla meşhur ve birbiriyle iyi/kötü ilişkiler içinde olan bir çoğu kaymak tabakadan insanlarla dolu ışıltılı bir şehir.

Dizide Amerika’nın en zengin semtlerinden birine gelen fakir bir gencin, zengin bir kıza aşkı ve çevresinde gelişen olaylar ele alınıyor.

, , , , , , , , , , , , , , , ,

2 Responses to Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya ‘dan Yeni Dizi…

  1. elham 22 Mart 2013 at 20:23 #

    cok guzel bir hikayesi var ama farkli hadiseler olursa daha iyi olur.

  2. gul.... 07 Nisan 2013 at 17:21 #

    ben hayatda da sevgili olmasinin diliyorum

Bir cevap yazın