Anasayfa

Beni Bırakma 61. Bölüm Özeti (2 Nisan 2018 Pazartesi / Atv)

Beni Bırakma 61. Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Bırakma ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Emre ile Zeynep arasındaki iplerin kopması, Bora için harika bir fırsattır. Zeynep ise Bora’nın kirli geçmişinden habersiz, çocukluk arkadaşına kavuştuğu için çok mutludur. Bora’yı akşam yemeğine davet edip Hülya’ya sürpriz yapar.
Bora ve Zeynep’in çocukluk arkadaşı olduğundan habersiz olan Emre, Esin’in Zeynep hakkında söylediklerini hak verir. Bu durumdan çok memnun olan Bora, Zeynep’le mutlu bir hayat kurma hayalini gerçekleştirmeye çok yaklaşır.
Esin Zeynep’in kötü biri olduğunu gösteren paylaşımı Emre’nin bilgisayarından bütün hastaneye göndererek üstündeki şüpheleri ortadan kaldırmaya çalışır. Esin’in planından habersiz olan Zeynep, hastanede büyük bir sürprizle karşılaşır.
Meltem Sıla’dan Tarık’a karşı uzak durma sözünü alır. Fakat Sıla gazete haberini kendisinin yaptırdığını öğrenirse onları asla ayrı tutamayacağını düşünür. Bu yüzden Sıla’yı Ankara’dan göndererek ona yeni bir tuzak kurar.
Öte yandan Tarık, büyük sürprizini Sıla’ya gösterdiği an, boşanma dilekçesiyle karşı karşıya kalır.

 

Beni Bırakma

Beni birakma

Yapımcı: Focus Film

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar, Ayşe Medran

Yönetmen: Canan Evcimen, Gürsel Ateş, Nujin Yıldız, Ayşe Işıkay Tügen, Dilşen Kaya Kavuzlu, Ayşegül Yılmaz Işıkay

Senaryo: Nebahat Küçükazay, Melike Yılman, Necati Küçükazay, Deniz Aydenk, Zeynep Kaya, Uğur K. Arpacı, Tolga Küçük

Oyuncular: Sude Doğar (Sıla), Emrah Akduman (Tarık), Esengül Aypek (Meltem), Özlem Önemli (Zeynep), Berkay Veli (Emre), Çağla Çukurova (Cansu), Keiko Belir Yarar (Esin), Kaan Yalçın (Vedat), Özlem Boyacı (Arzu), Mithat Erdemli (Cengiz), Şebnem Gürsoy (Seher), Tuğçe Özbey (Aslı), Gonca yakut (Hülya)

Dizinin Konusu: Aile olmanın, aşkın, sadakatin sınandığı günlük dizi “Beni Bırakma”da Sayar ailesi, Ankara’nın en köklü ailelerinden biridir. Baba Cengiz, genç yaşından beri çalışarak işlerini geliştirmiş, oğullarını büyütmüştür. Geleneksel bir baba olan Cengiz için aile her şeydir. Aralarında ne yaşanırsa yaşansın, akşam olunca aynı sofraya oturulur. Ailenin büyük oğlu Tarık, tıpkı babası gibi bir delikanlıdır ve işleri şimdiden devralmış durumdadır. Ortaklarının kızı Meltem ile yıllardır birlikte çalışırlar ve herkes onların evlenmelerini beklemektedir. Tarık’ın hayatı ise Hukuk öğrencisi Sıla’yı tanımasıyla kökünden sarsılır. Önceleri bu kimsesiz kıza yardım etmeye çalışan Tarık, sonraları ona aşık olur. Bu aşk için Tarık ilk defa babasına isyan eder. Ailenin küçük ve uçarı oğlu Emre ise tıp doktorudur. Onun hayatı da Zeynep’e aşık olması ile yepyeni bir yola girer. Bu aşk ile pandoranın kutusu açılır. Anne Arzu’nun yıllardır sakladığı sırlar, Zeynep yüzünden açığa çıkmak üzeredir. Arzu şiddetle bu aşka karşı çıkar, Emre ise annesine karşı çıkarken aileyi sürüklediği kaosun farkında bile değildir. Cengiz öğrendiği gerçeklerle sarsılır. Günün sonunda herkes gene aynı masaya oturabilecek midir?

Beni Bırakma yeni bölümleriyle hafta içi her gün Atv’de!!!

, , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle