Anasayfa

Beni Bırakma 59. Bölüm Özeti (29 Mart 2018 Perşembe / Atv)

Beni Bırakma 59. Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Bırakma ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Cengiz Meltem’in gazete haberini kendisinin yaptırdığını öğrenir. Buse, Meltem’in yeniden Tarık ile birlikte olması ve Sayar ailesinin gelin adayı olarak kalabilmesi için tüm suçu üstüne alır, Cengiz’e Meltem’in haberle bir alakası olmadığını söyler. Cengiz’in Meltem’e olan tepkisi tüm dengeleri değiştirir.
Tarık’tan uzak durmaya çalışan Sıla, Tarık’a yurtta kaldığı yalanını söyleyip kendi ayakları üzerinde durmaya karar verir ve hayatını yeni bir yola koymaya çalışır.
Esin Bora’dan canını sağ kurtarsa da Bora onun cezasını farklı bir şekilde kesmeye karar verir. Bora Esin’in hiç tahmin etmediği birine, Esin’in evine girdiğini söyler ve Esin’i köşeye sıkıştırır. Esin yolun sonuna gelmiştir.
Bora’nın Zeynep ile ilgili söylediklerine inanan Emre, Zeynep tarafından yeniden ihanete uğradığını düşünür. Emre bunu gururuna yediremez ve Zeynep’e ağzına geleni söyler.
Zeynep Emre’den duydukları karşısında Bora’ya hesap sormaya gittiğinde Bora’nın evinde hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır.

 

Beni Bırakma

Beni birakma

Yapımcı: Focus Film

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar, Ayşe Medran

Yönetmen: Canan Evcimen, Gürsel Ateş, Nujin Yıldız, Ayşe Işıkay Tügen, Dilşen Kaya Kavuzlu, Ayşegül Yılmaz Işıkay

Senaryo: Nebahat Küçükazay, Melike Yılman, Necati Küçükazay, Deniz Aydenk, Zeynep Kaya, Uğur K. Arpacı, Tolga Küçük

Oyuncular: Sude Doğar (Sıla), Emrah Akduman (Tarık), Esengül Aypek (Meltem), Özlem Önemli (Zeynep), Berkay Veli (Emre), Çağla Çukurova (Cansu), Keiko Belir Yarar (Esin), Kaan Yalçın (Vedat), Özlem Boyacı (Arzu), Mithat Erdemli (Cengiz), Şebnem Gürsoy (Seher), Tuğçe Özbey (Aslı), Gonca yakut (Hülya)

Dizinin Konusu: Aile olmanın, aşkın, sadakatin sınandığı günlük dizi “Beni Bırakma”da Sayar ailesi, Ankara’nın en köklü ailelerinden biridir. Baba Cengiz, genç yaşından beri çalışarak işlerini geliştirmiş, oğullarını büyütmüştür. Geleneksel bir baba olan Cengiz için aile her şeydir. Aralarında ne yaşanırsa yaşansın, akşam olunca aynı sofraya oturulur. Ailenin büyük oğlu Tarık, tıpkı babası gibi bir delikanlıdır ve işleri şimdiden devralmış durumdadır. Ortaklarının kızı Meltem ile yıllardır birlikte çalışırlar ve herkes onların evlenmelerini beklemektedir. Tarık’ın hayatı ise Hukuk öğrencisi Sıla’yı tanımasıyla kökünden sarsılır. Önceleri bu kimsesiz kıza yardım etmeye çalışan Tarık, sonraları ona aşık olur. Bu aşk için Tarık ilk defa babasına isyan eder. Ailenin küçük ve uçarı oğlu Emre ise tıp doktorudur. Onun hayatı da Zeynep’e aşık olması ile yepyeni bir yola girer. Bu aşk ile pandoranın kutusu açılır. Anne Arzu’nun yıllardır sakladığı sırlar, Zeynep yüzünden açığa çıkmak üzeredir. Arzu şiddetle bu aşka karşı çıkar, Emre ise annesine karşı çıkarken aileyi sürüklediği kaosun farkında bile değildir. Cengiz öğrendiği gerçeklerle sarsılır. Günün sonunda herkes gene aynı masaya oturabilecek midir?

Beni Bırakma yeni bölümleriyle hafta içi her gün Atv’de!!!

, , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Bir cevap yazın