Anasayfa

Beni Bırakma 195. Bölüm Özeti (1 Şubat 2019 Cuma / Atv)

Beni Bırakma 195. Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Bırakma ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Tarık kaza geçirir ve araba yanmaya başlar. Sıla panikle atılır, Tarık’ı kurtarmaya çalışırken araba patlar ve Sıla da yaralanır. İkisi de hastaneye kaldırılır. Meltem Tarık’la Sıla’yı yine ayıramadığı için deliye döner. Aileye Sıla’nın bebeğini düşürmeye çalıştığını söyleyip Sıla’nın üstüne kışkırtır. Herkes Sıla’ya saldırırken Kıymet ve Kerem onu korur. Sıla bütün bunlara dayanamadığını ve gitmekte kararlı olduğunu söyleyince Kıymet onu vazgeçirmek için bambaşka bir plan yapar.
Emre, Zeynep’in kendisinden ne sakladığını öğrenmeye çalışırken Arzu’yla Zeynep’in yakınlığı onu şüphelendirir. Bir ipucu yakalamaya çalışırken Hülya da kızını hapisten çıkarmak için çabalar. Emre’ye gelir yalvarır ama Emre kabul etmez. Bu arada Bora da Leyla’dan şüphelenmeye ve kim olduğunu araştırmaya başlar. Cansu da Zeynep’in bebeğinin babasının Emre olduğunu öğrenmiş, panikle Esin’e gelir yardım ister. Esin kızının üzülmesine dayanamaz ve çok tehlikeli bir plan yapar.

 

Beni Bırakma

Yapımcı: Focus Film

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar, Ayşe Medran

Yönetmen: Canan Evcimen, Gürsel Ateş, Nujin Yıldız, Ayşe Işıkay Tügen, Dilşen Kaya Kavuzlu, Ayşegül Yılmaz Işıkay

Senaryo: Nebahat Küçükazay, Melike Yılman, Necati Küçükazay, Deniz Aydenk, Zeynep Kaya, Uğur K. Arpacı, Tolga Küçük

Oyuncular: Sude Doğar (Sıla), Emrah Akduman (Tarık), Esengül Aypek (Meltem), Özlem Önemli (Zeynep), Berkay Veli (Emre), Çağla Çukurova (Cansu), Keiko Belir Yarar (Esin), Kaan Yalçın (Vedat), Özlem Boyacı (Arzu), Mithat Erdemli (Cengiz), Şebnem Gürsoy (Seher), Tuğçe Özbey (Aslı), Gonca yakut (Hülya)

Dizinin Konusu: Aile olmanın, aşkın, sadakatin sınandığı günlük dizi “Beni Bırakma”da Sayar ailesi, Ankara’nın en köklü ailelerinden biridir. Baba Cengiz, genç yaşından beri çalışarak işlerini geliştirmiş, oğullarını büyütmüştür. Geleneksel bir baba olan Cengiz için aile her şeydir. Aralarında ne yaşanırsa yaşansın, akşam olunca aynı sofraya oturulur. Ailenin büyük oğlu Tarık, tıpkı babası gibi bir delikanlıdır ve işleri şimdiden devralmış durumdadır. Ortaklarının kızı Meltem ile yıllardır birlikte çalışırlar ve herkes onların evlenmelerini beklemektedir. Tarık’ın hayatı ise Hukuk öğrencisi Sıla’yı tanımasıyla kökünden sarsılır. Önceleri bu kimsesiz kıza yardım etmeye çalışan Tarık, sonraları ona aşık olur. Bu aşk için Tarık ilk defa babasına isyan eder. Ailenin küçük ve uçarı oğlu Emre ise tıp doktorudur. Onun hayatı da Zeynep’e aşık olması ile yepyeni bir yola girer. Bu aşk ile pandoranın kutusu açılır. Anne Arzu’nun yıllardır sakladığı sırlar, Zeynep yüzünden açığa çıkmak üzeredir. Arzu şiddetle bu aşka karşı çıkar, Emre ise annesine karşı çıkarken aileyi sürüklediği kaosun farkında bile değildir. Cengiz öğrendiği gerçeklerle sarsılır. Günün sonunda herkes gene aynı masaya oturabilecek midir?

Beni Bırakma yeni bölümleriyle hafta içi her gün Atv’de!!!

, , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Bir cevap yazın