Anasayfa

Beni Bırakma 120. Bölüm Özeti (28 Eylül 2018 Cuma / Atv)

Beni Bırakma 120. Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Bırakma ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Zeynep Cellat’ın telsizinden Kızılay’dan yardım istemeyi başarmıştır. Zeynep konuşturup öldüren ilacın tesiriyle fenalık geçirmeye başlar. Panzehirini yapmak için gittiği ilaç deposunda Cellat’ın adamına yakalanır. Zeynep’in Emre için karargaha sızdığı gerçeği ortaya çıkar. Zeynep Cellat ve adamlarını alt ederek Emre’yi de oradan alıp kaçmayı düşünürken köşeye sıkışmıştır.
Emre yarası mikrop kaptığı ve aç susuz kaldığı için daha fazla dayanamaz ve baygınlık geçirir.. Nabzı yavaşlayan Emre, yaşamak için daha fazla gayret gösterebilecek midir?
Bora ve Cansu nezaretten çıkmayı başarır.. Bora Suriye sınırında durdurulmalarına başka çareler aramaktadır. Bir an önce Zeynep’in yanına gitmek için başak yollardan girmek için karanlık tipli adamlarla anlaşır.. Cansu bu serüvenin nereye gideceğini kestiremediği için korkup Bora’nın aracından iner.
Arzu ve Cengiz, Emre’nin esir düştüğü yerden kurtarılacağı güvencesiyle ilk kez rahat nefes alırlar.. Umutla Emre’ye kavuşacakları anı beklemektedirler. Esin Vedat’a Cansu’nun Emre yaşıyor diye Suriye’ye gittiğini söyler. Vedat bu bilgi karşısında şok olur..
Sıla Rüstem’i başına bir sopayla vurup bayıltmıştır. Mezarın içinden Tarık’ı zorlanarak da olsa çıkarmayı başaran Sıla, Tarık’ı Ayten’e teslim etmiştir. Sıla Rüstem ve ailesinin türlü işkencelerle göğüs germeye çalışır.
Tarık Ayten’in yanında kendine gelmiştir. Meltem’i arayıp kaza yaptığını söyler. Meltem Rüstem’e baskına gider. Rüstem Meltem’e kaza edeni görmedik yalanını söylese de Meltem Rüstem’in Tarık’a yaptıklarını öğrenmeye çok yakındır. Rüstem kaza mevzusunu Sıla’nın Meltem’e duyurduğunu sanıp Sıla’ya büyük bir ceza kesecektir.

nbsp;

Beni Bırakma

Beni birakma

Yapımcı: Focus Film

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar, Ayşe Medran

Yönetmen: Canan Evcimen, Gürsel Ateş, Nujin Yıldız, Ayşe Işıkay Tügen, Dilşen Kaya Kavuzlu, Ayşegül Yılmaz Işıkay

Senaryo: Nebahat Küçükazay, Melike Yılman, Necati Küçükazay, Deniz Aydenk, Zeynep Kaya, Uğur K. Arpacı, Tolga Küçük

Oyuncular: Sude Doğar (Sıla), Emrah Akduman (Tarık), Esengül Aypek (Meltem), Özlem Önemli (Zeynep), Berkay Veli (Emre), Çağla Çukurova (Cansu), Keiko Belir Yarar (Esin), Kaan Yalçın (Vedat), Özlem Boyacı (Arzu), Mithat Erdemli (Cengiz), Şebnem Gürsoy (Seher), Tuğçe Özbey (Aslı), Gonca yakut (Hülya)

Dizinin Konusu: Aile olmanın, aşkın, sadakatin sınandığı günlük dizi “Beni Bırakma”da Sayar ailesi, Ankara’nın en köklü ailelerinden biridir. Baba Cengiz, genç yaşından beri çalışarak işlerini geliştirmiş, oğullarını büyütmüştür. Geleneksel bir baba olan Cengiz için aile her şeydir. Aralarında ne yaşanırsa yaşansın, akşam olunca aynı sofraya oturulur. Ailenin büyük oğlu Tarık, tıpkı babası gibi bir delikanlıdır ve işleri şimdiden devralmış durumdadır. Ortaklarının kızı Meltem ile yıllardır birlikte çalışırlar ve herkes onların evlenmelerini beklemektedir. Tarık’ın hayatı ise Hukuk öğrencisi Sıla’yı tanımasıyla kökünden sarsılır. Önceleri bu kimsesiz kıza yardım etmeye çalışan Tarık, sonraları ona aşık olur. Bu aşk için Tarık ilk defa babasına isyan eder. Ailenin küçük ve uçarı oğlu Emre ise tıp doktorudur. Onun hayatı da Zeynep’e aşık olması ile yepyeni bir yola girer. Bu aşk ile pandoranın kutusu açılır. Anne Arzu’nun yıllardır sakladığı sırlar, Zeynep yüzünden açığa çıkmak üzeredir. Arzu şiddetle bu aşka karşı çıkar, Emre ise annesine karşı çıkarken aileyi sürüklediği kaosun farkında bile değildir. Cengiz öğrendiği gerçeklerle sarsılır. Günün sonunda herkes gene aynı masaya oturabilecek midir?

Beni Bırakma yeni bölümleriyle hafta içi her gün Atv’de!!!

, , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Bir cevap yazın