Beni Affet Dizisi Başrol Oyuncuları Röportajı

Photobucket

 

Beni Affet’ in adresi değişti! İlgiyle izlenen dizi , hafta içi her akşam saat 17.30′ da Star TV ‘ de yayınlanacak. Başrol oyuncuları, bu değişikliğin dizinin seyirci kitlesini daha da genişleteceği görüşünde .

Şeyma Korkmaz ( Feride )

Feride, aşkı için savaşmayı öğrenecek

Feride, tipik bir ‘ iyi kız ‘ figürü . Masum , güzel , naif , çekingen . . . Annesi ve babasının ölümünden sonra uzun süre yanında yaşadığı ve babaannesi sandığı kadının yanından , Zühre ‘ nin sahiplenmesi ve Ankara ‘ ya getirmesiyle aşk macerası da başlıyor . 13 yaşından beri Cüneyt ‘ i seviyor ama aşkım uzunca bir süre içinde yaşıyor . Oyunlar oynansa da , talihsizlikler yaşasa da Feride ‘ nin Cüneyt ‘ e olan aşkı hiç bitmeyecek . Aşkı için ayakta kalmayı ve savaşmayı öğrenecek . Feride ‘ nin hayatında Cüneyt mi , yoksa Oktay mı olacak ? Gerçekten mutlu olacak mı ? Seyircinin merakla beklediği bu soruların cevabını ben de merakla bekliyorum .

UĞUR GETİRSİN

Star TV , yeniden yapılanan bir kanal . Birçok keyifli proje yayınlıyor . ” Beni Affet ” ile bu projelerin araşma katılmak beni çok mutlu etti . Bu değişikliğin bize de , kanala da uğur getirmesi dileğiyle . .

 

Murat Danacı ( Cüneyt )

Hem anlıyorum hem kızıyorum

Cüneyt , sorumluluk duygusu fazla gelişmiş bir karakter . Kendisini hem şirketteki hem de aüesindeki tüm gelişmelerden sorumlu hissediyor . Bütün sorunları tatlılıkla çözmek istiyor . Bu durum Cüneyt ‘ i olaylar karşısında ölçülü tavır almaya zorluyor . O yüzden de en büyük aşkını , Feride ‘ yi kaybediyor . Bu noktada Cüneyt ‘ i hem anlıyorum , hem kızıyorum . Evin büyük oğlu olarak tüm sorumluluk üzerinde . Bu yüzden anlayabiliyorum . Ama bazen yumruğunu masaya vurmakta geç kalıyor , o zaman da kızıyorum . ” Beni Affet ” , ilk bölümlerinden itibaren çok sevildi . Şimdi yeni bir kanaldayız . Sadık seyircimiz bizi yine takip edecek . Bunun yanında yepyeni seyircilerle de buluşacağız . Ben Star TVde de başarımızı sürdüreceğimize inanıyorum .
Photobucket

 

Gaye Turgut ( Bahar )

Bahar çok guçlu bırı

Bahar , hayat dolu bir kız . Genç yaşta birçok zorluk yaşamış . İlkokulu bitirir bitirmez ailesinin tüm sorumluluğunu yüklenmiş , babasının boşluğunu doldurmaya çalışmış . Ailenin temel direği konumunda . Güçlü durmaya çalışıp annesine ve kardeşine hep gülümserken , iç dünyası çok sancılı . . . Bahar , içimizden biri . . . Hepimiz gibi ilk aşkını büyük bir coşkuyla , tutkuyla yaşamak isterken , içinde bulunduğu şartlar onu engelliyor . O tüm duvarları renk renk boyayıp haykırarak şarkı söylemek isterken , sadece gizliden bir şeyler fısıldayabiliyor . Bahar’ ın en sevdiğim yanı yaşayan bir karakter olması . Her gün değişiyor . Bu aralar çok ağlasa da kesinlikle güçlü biri .

YENİ KANAL HEYECAN VERİCİ

Bu arada artık Star TV ‘ de olmaktan mutluyum . Yeni kanalımızda bizi takip eden vefalı seyircilerimizin yanında , yeni bir seyirci kitlesine de ulaşacak olmak , heyecan verici .

Mert Altınışık ( Mehmet Kemal )


Evin asi çocuğu

Mehmet Kemal , evin asi çocuğu . Eğitimini yurtdışında tamamlamış . Babasının kendisine çizmek istediği hayatı reddeden , sağlam karakterli biri . Çapkın , deli dolu biriyken , Baharla karşılaşıyor ve birden bütün hayatı değişiyor . Aşkı için zenginlikten , hatta ailesinden bile vazgeçebilecek biri . Fakat işler hiç de istediği gibi gitmiyor . Yaptığı bazı hatalardan dolayı Bahar ‘ ı kaybediyor .

YENİ KANAL YENİ TECRÜBE

Bundan sonra seyircimizle Star TVde buluşacağız . Yeni bir kanal , bizim için de yeni bir tecrübe demek .

startv.com.tr

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir