Anasayfa

Beni Affet 993.Bölüm Özeti (6 Haziran 2016 Pazartesi / Star Tv)

Beni Affet 993.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Demir, Bahar’ı hasta bir şekilde kaçırıyor.

Demir, hasta bir şekilde baygın yatan Bahar’ı kaçırır. Deliye dönen Kemal, öfkeyle Demir’in peşine düşer ve Bahar’ı onun elinden kurtarır. Neriman’ın Şahin ve Sevgi’nin arasını bozması için tuttuğu kadın her şeyi itiraf eder. Gerçekleri öğrenen Mahir annesine sırt çevirir. Tati, Elif’e de reklam teklifinde bulununca, Umut ve Elif arasında kıskançlık krizi çıkar.

Feride ve Cüneyt, hastanede yaşam mücadelesi veren Reyhan’ın yanında olan Murat’a destek olurken, beklenmeedik bir telefon alırlar. Eylül ikiliyi yanına çağırır ve kaza günü Ahmet’in yanında Solmaz’ın da olduğunu hatırladığını söyler. Sedat, Memduh’un işbirliği ile hapishaneden çıkmak için gün sayar.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 85_zpsvrermgmq.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle