Anasayfa

Beni Affet 981.Bölüm Özeti (19 Mayıs 2016 Perşembe / Star Tv)

Beni Affet 981.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Umut, Elif’e evlilik teklifi edecek mi?

Abdülkadir’in Solmaz’ın akrabası olduğuna ilişkin bilgilere ulaşan Cüneyt, Solmaz’ın Eylül’ün başına gelen olaya dâhil olduğunu düşünür. Solmaz’a gözdağı verir. Ayakta durma antrenmanları yapan Eylül ve Levent arasındaki duygusal yakınlık günden güne artar. Hasret’in Leyla’yla ilgili olarak ortalığı karıştırması Feride ve Osman’ı çileden çıkarır.

Elif’in eşi olmasını isteyen Umut, ona Eymir Gölü’nde romantik bir evlenme teklifi eder. Bahar ve Yusuf’la kendine yeni bir hayat kurmak isteyen Kemal’in onlara çok özel bir sürprizi vardır. Gerçeklerin ortaya çıkmasından korkan Demir, Tekin’den acil olarak Faruk’un ortadan kalkmasını ister.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 85_zpsvrermgmq.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle