Anasayfa

Beni Affet 98.Bölüm Özeti (29 Şubat 2012 Çarşamba / Show Tv)

Photobucket

 

98.Bölüm Özeti

Cüneyt’in düğünü erteleme kararı, Zühre ve Osman tarafından destek görmez. Tunç ise bu durumdan gayet memnundur. Cüneyt’in nikahı ertelemesine asabı bozulan Eylül’ün, Feride ve Tunç’a oynadığı yeni oyunu nedir? Cüneyt, Rezzan yüzünden yaşanılan sıkıntılardan sonra Eylül’ü daha da sıkıştıracak bir istekte bulunur.

Feride ise onu yanında tuttuğu için Osman Kozan tarafından hırpalanan Tunç’a yük olmak istemez ve Tunç’un yanından ayrılma kararı alır.

Berat’ın alkollü araç kullanması, Kemal’le rolleri değişmesine neden olur. Kemal şoför olarak çalışmaya başlar. Bu duruma içerleyen Berat, Kemal’i karalamak için giriştiği oyunda başına nasıl bir bela açacaktır?

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet” 29 Şubat Çarşamba ve hafta içi her gün saat 17.30’da Show Tv’de…

, , , , ,

2 Responses to Beni Affet 98.Bölüm Özeti (29 Şubat 2012 Çarşamba / Show Tv)

  1. şükrü koçak 28 Şubat 2012 at 19:30 #

    demedimmi eylül bu işin içinden sıyrılacak diye sanki senarist biziz
    artık bu diziyi
    seyretme ye ce ği m

  2. zercem sevim 29 Şubat 2012 at 03:03 #

    aynenn bende seyretmiyecimm artik bu nasil bir dizi all askina sinir hastasi ettilerya bukadar aptal sinir dizi görmedim ömrüm billa bukadrda sacmalik olurmu ya bu ne korkaklik ya bahardan öyle bi nefret ettimki handanida gecti salak seretsin simdi kemali handanla halen susuyorr aptal agla sen daha cok aglarsin ee biyandanda eylül cadisi yine basardi oyununu ya nakadar korkaklar bunlar rezznda korktu susutu ya inanin bu dizi aile dizisi diolar bide ne ailesi ya resmen kötü örnek genclre düzanbazlik ylan dolan tuzak sahtekarlik dolu dizi bi günde iy birsey görmedik alin dizinizi neyaparsaniz yapin bu gidsle retintden düsceksizz seyirci kabetmektenn neyaparsaniz yapinn kötüklerzle yanlanlarizlaa yettii artik yaaaa..

Yorum Ekle