Anasayfa

Beni Affet 977.Bölüm Özeti (13 Mayıs 2016 Cuma / Star Tv)

Beni Affet 977.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Cüneyt ve Murat, Çiçek’i bulabilecek mi?

Kemal, Faruk’u konuşturur. Faruk’a hasta kızını tedavi ettirmek için ihtiyacı olan parayı Demir’in verdiğini ve onun da buna karşılık olarak İnci cinayetini üstlendiğini öğrenir. Ancak köşeye sıkışan Demir’in pes etmeye niyeti yoktur. Bebek sahibi olmak isteyen Kader ve Mahir hayallerine bir adım daha yaklaşır, Neriman’ın tüm keyfi kaçar.

Çiçek’in ne amaçla ve kiminle bağlantılı olarak Eylül’ü öldürmek istediğini araştıran Cüneyt ve Murat, sonunda Çiçek’i bulur. Yıldız’ın Reyhan meselesini öğrenmesi üzerine perişan halde olan Ferman özür diler ama Yıldız onu evden kovar. Feride, yeğeni Leyla’yı sevgiyle sahiplenir ancak ona gerçekleri anlatmanın doğru olacağına karar verir.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 85_zpsvrermgmq.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle