Anasayfa

Beni Affet 976.Bölüm Özeti (12 Mayıs 2016 Perşembe / Star Tv)

Beni Affet 976.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Bahar’ı çileden çıkaran olay nedir?

Aziz’in, Deniz’den olan torunu Leyla, annesini uzun zamandan beri görmediği için, Feride’yi annesi zanneder. Reyhan olayının ortaya çıkmasının ardından, psikolojisi bozulan Yıldız ve bebeğinin sağlığı tehlikeye girer. Açıklanan kan tahliline göre, birinin bilinçli olarak Eylül’ü zehirlemeye çalıştığı ortaya çıkar.

Demir ve Tekin’in yakalanması için uğraşan Kemal’in amacına ulaşmasına çok az kalmıştır. Sevgi ve Şahin’in, Bahar ile Demir’i bir araya getirme planları, Bahar’ı artık çileden çıkarır. Umut ve Elif aşklarını dolu dizgin yaşar. Bebek planı yapan Mahir ve Kader, Neriman’ın tüm engelleme çabalarına rağmen sonunda yalnız kalır.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 85_zpsvrermgmq.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle