Anasayfa

Beni Affet 974.Bölüm Özeti (10 Mayıs 2016 Salı / Star Tv)

Beni Affet 974.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Aziz ve Sedat, Ahmet’in peşine düşer.

Bahar ve Kemal, İnci cinayetinde adı geçen Faruk’un kim olduğunu ve neden böyle bir suçu üstlendiğini araştırmaya koyulurlar. Hasta bir kızı olan ve paraya ihtiyacı olan Faruk, kızını tedavi ettirmek için gereken parayı Demir’in sağladığını itiraf eder. Duygularını birbirlerine açıklayan Umut ve Elif artık sevgilidir, ilk randevularına çıkarlar.

Aziz ve Sedat, Ahmet’in peşine düşer. Ahmet panikler, Çiçek’i arayarak ondan derhal kayıplara karışmasını ister. Ahmet’le kavga eden Sedat ayağından vurulur. Reyhan’la ilgili tüm gerçekleri öğrenen Yıldız’ın duyduklarının yükünü taşıyıp taşıyamayacağı ise merak konusudur.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 85_zpsvrermgmq.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle