Anasayfa

Beni Affet 971.Bölüm Özeti (5 Mayıs 2016 Perşembe / Star Tv)

Beni Affet 971.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Demir komplo kurmaya hazırlanıyor

Kendini Bahar’a acındırmak isteyen Demir bir komplo kurar ve onu çiftlik evine davet eder. Elif’ten istediği sıcaklığı göremediği için tepkili olan Umut, Elif’in her yakınlık girişimine engel olur. Hamile kalma planları yapan Kader, Mahir’le yalnız kalmak için Neriman’ı Sevgilere yollar. Bunu anlayan Neriman, soluğa evde alır.

Bebeğini kaybeden Solmaz, Zühre’ye tecavüze uğradığı için hamile kaldığı yalanını uydurur. Ahmet hakkında yapılan soruşturma Savaş Komiser tarafından itinayla sürdürülmektedir. Ailesini kurtarmak için Ahmet’in direktiflerine uymak zorunda kalan Çiçek’in, Eylül’e ilacı vermekten başka çaresi yoktur.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 85_zpsvrermgmq.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle