Anasayfa

Beni Affet 97.Bölüm Özeti (28 Şubat 2012 Salı / Show Tv)

Photobucket

 

97.Bölüm Özeti

Rezzan’ın sevgilisi Oğuz’un adamları, Cüneyt’in baskınına karşılık vererek, şirkete Cüneyt’i bulmaya gelirler. Çıkan arbede sonucunda Rezzan, Cüneyt ve ailesine gerçekleri açıklar, aslında Eylül’ün annesi olmadığını söyler. Ortaya çıkan gerçekler Eylül ve Cüneyt evliliğini nasıl etkileyecektir?

Kemal herkese inat mahallede kalıp, yaşamaya devam etme kararı alır. Handan Kemal’in yıkılmış halinden faydalanarak, güya dostluk göstererek onu teselli etme çabasındadır. Kemal Handan’la birlikte katılmak zorunda olduğu bir gecede Bahar’la karşılaşır. Bahar’ın orada ne işi vardır, Kemal ve Bahar birbirini görecek midir?

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet” 28 Şubat Salı ve hafta içi her gün saat 17.30’da Show Tv’de…

 

, , , , ,

4 Responses to Beni Affet 97.Bölüm Özeti (28 Şubat 2012 Salı / Show Tv)

 1. alev 28 Şubat 2012 at 02:57 #

  bu diziyi bu gunden ıtıbaren ızlemeyecegım senarıstler bızımle dalga gecıyolar korkunc ınsanı hasta eder

 2. hatice 28 Şubat 2012 at 03:09 #

  Gerizekalı baharrr!! su diziyi izlemeyı bırakmıstım uzun zamandır son bölümünü izliyeyım belki bi gelişme olmustr dıe ama ne mümkün! bahar aynı sümsük hallerıne tamgaz dewam.. senaristın de bukadar basıt dsunup yazması ayrıca bi garip zaten! offff sırf su bahar salaga yüzünden dızı b..m b…ok ilerlio yaa offffffffffffffffffffffffff cok skıcısın baharrr .!!!

 3. ms.alone99 28 Şubat 2012 at 15:01 #

  bence de….!bu dizi sikmaya basladi!ama ben sahsen diziyi izlemeye devam edicem.
  BAKU-DEN SELAMLAR!!!

 4. Melisa.Abbasova 29 Şubat 2012 at 15:23 #

  Dizi evveler cox darixdirici idi.Amma simdi bir az iyi gidiyor.Eylul bir az Ferideden kardesin olma konusunda suphelensen,ne guzel olur.

Yorum Ekle