Anasayfa

Beni Affet 95.Bölüm Özeti (24 Şubat 2012 Cuma / SHOW TV)

 

95.Bölüm Özeti

Kemal’in Handan’la birlikte olarak yaptığı hata Handan’ın Kemal’le geleceğinin garantisi olmuştur artık. Handan ilk fırsatta Berat’tan olan bebeğini Kemal’e kabul ettirmenin yollarını arar.

Yaşadıkları yüzünden sağlığı bozulan Kemal kaldığı pansiyonda bir başına yığılmış olarak bulunur. Zühre ise Kemal’in hayatını mahvettiğini düşündüğü Bahar’dan hesap sormak ister. Zühre Bahar’ı nerede yakalayacak, onu nasıl bir duruma düşürecektir?

Rezzan’ı sevgilisi Oğuz’la birlikte gören Cüneyt bu münasebetten rahatsız olur ve bunun üzerine Rezzan’la konuşma kararı alır. Rezzan’ı Eylül’ün annesi zanneden Cüneyt’in bu tavrına Rezzan nasıl bir karşılık verecektir? Eylül içine girdiği bu sahte anne oyununun üstesinden gelebilecek midir?

Eylül ve Cüneyt’in nikah tarihlerini aldıklarını öğrenen Feride oldukça üzgündür. Bu durum Tunç’u da harekete geçirir. Eylül’e Cüneyt’le evlilikleri konusunda engel olacağı tehditlerini savuran Tunç, Eylül’ün zafere ulaşmasını engellemek için ne yapacaktır?

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet” 24 Şubat Cuma ve hafta içi her gün saat 17.30’da Show Tv’de…

, , , , ,

Comments are closed.