Anasayfa

Beni Affet 937.Bölüm Özeti (18 Mart 2016 Cuma / Star Tv)

Beni Affet 937.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Kemal’in açıklamaları ve DNA Sonucunu gören İnci, yanında olan bebeğin kendi çocuğu olmadığına inanır. Bebeği ait olduğu ailesinin yanına götürerek, İnci’ye kendi bebeklerini bulma sözü veren Kemal, bunun karşılığında İnci’den Demir ile bildiği tüm gerçekleri açıklamasını ister. Sevgi ve Kader, tatsızlıkları çıkaran kişinin Neriman olduğunu anlar.

Sedat’ın Feride’yi Ahmet ile karşı karşıya getirmesinden rahatsızlık duyan Cüneyt, Ahmet’ten yaptıklarının hesabını sorarken, Sedat’a da Feride’yi bu denli zor bir durum içine soktuğu için tepkilidir.

Erol, Ferman’ın varlığından son derece rahatsızken, Reyhan’la paylaştıkları sırrın ortaya çıkacağından endişelenen Ferman ise zor durumdadır.

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 85_zpsvrermgmq.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle